- 586 het personeel der Militaire Administratie in elk district het personeel tot beheer en onderhoud van het artilleriema- terieel de instructiestaven voor Infanterie en Cavalerie de Staf voor de gezamenlijke Cadettenkorpsen in elk district; bet Koninklijke Artillerie Regiment; het Korps Genie, bestaande uit instructiepersoneel voor: a. de genie, bestemd voor den vestingdienst; b. de veldgenietroepenvoorts uit bet detachement Torpe- disten. eenige instructie-detachementen voor den verplegings- en treindienst bij de veld- en garnizoenstroepen; instructiepersoneel voor den ambulancedienst te velde; personeel, belast met het onderhoud der schietbanen en van het schijven materiaal; personeel in elk district ten dienste van de schietclubs aldaar. Het Koninklijk Artillerie Regiment bestaat uit: den Staf van het Regiment, het instructiekader voor de Veld-Artillerie (verdeeld over Sydney, Melbourne en Brisbane), het instructie kader voor de Vestingartillerie, het vaste personeel voor de Artillerie Schietschool (voor de Vestingartillerie; de school be vindt zich te South Head nabij Sijdney), het personeel tot onderhoud van het Artilleriematerieel in de forten en per manente batterijen en de Artilleriebezettingen voor de verde digingswerken op gewichtige strategische punten en nabij be langrijke havenplaatsen. Soortgelijke bezettingen zijn uitgetrokken voor Thursday- eiland, Townsville en Fort Lytton (bij Brisbane) in Queensland, voor Port Jackson en Botany Bay in N. Z. Wales, voor Port Phillip in Victoria, voor Adelaide in ZAustralië, voor King George's Sound, Albany en Fremantle in W-Australië en voor Hobart in Tasmanië, De vaste troepen telden op 30 Juni 1908 in totaal 1379 hoofden. b. Be Militie. Het geheele Australische Veldleger en een aanzienlijk deel dei garnizoenstroepen bestaan uit „militie".

Indisch Militair Tijdschrift | 1910 | | pagina 606