5chriffeüjke Dragen gesteld bij bet toelatingsexamen Door de Boogere Krijgsschool in 1911, le Vraag. TAKTIEK (1 uur) Hoe is ingevolge het Reglement op de excercitiën der In fanterie, 2e gedeelte, aanvankelijk de verdeeling in de diep te van een in brigadeverband in voorste linie strijdend Ba taljon Wat is de taak der ondersteuningstroepen en der troepen in 2e linie; welke afstanden worden naar gelang van de ter reingesteldheid door de daarvoor aangewezen troependeelen onderhouden, waarop zijn die afstanden gegrond, wanneer wordt de tirailleurlinie versterkt en wanneer worden de on dersteuningstroepen vervangen 2e Vraag. (1 uur) Welke bepalingen bevat onze L. B. V. betreffende de taak, samenstelling, indeeling en afstanden van de voorhoede bij een oorlogsmarsch onder normale omstandigheden. Welke bijzondere voorschriften geeft de L. I. Y. voor den veilig heidsdienst tijdens een dergelijken marsch tegenover den I. V. 3e Vraag. (l1/* uur) Beschouwingen over troepenverplaatsingen en het gevecht in de duisternis, in verband met de ondervinding, welke dien aangaande in de jongste oorlogen is opgedaan. 4e Vraag. 11/2 uur) Tactische opdracht tegen een Inlandschen vijand. Bladen E. XVI en XVII 1.20000 Preanger. Van een detachement ter sterkte van: 2 Bataljons Infanterie, 1 batterij bergartillerie (4 stukken), een half eskadron Cavalerie, 1 sectie Genietroepen, met bijbehoorende treinen, op den 1.5en Augustus 1910 in W. richting marcheerende, is de hoofdmacht omstreeks 2£ u. N M. aangekomen in en nabij de kampongs Tjigoedang en Tjirandji Oost (zie W. grens kaartblad E. XVII). De opdracht voor het detache-

Indisch Militair Tijdschrift | 1911 | | pagina 338