vooruitge- 1 Inf. Brig. Territorials 20 Sept. gereed te Bustard, schoven 1 Yeld Art. Brigade id. 20 Sept. te Bustard. (De plaatsen zijn op de schets aangegeven.) De Divisie, op oorlogssterktebestond uit: Staf, 3 Inf. Brigades elk van 4 Bataljons, 3 Brigades Yeld Art. elk van 3 Batterijen, 1 Brigade Houwitzers van 2 Batterijen, 1 Batterij zware Art. met munitiecolonne, De divisie munitietrein, De divisie genietroepen, bestaande uit 2 veldcompagnieën en de telegraafcompagnie v/d divisie. 2 Compagnieën bereden Inf., De Bagage en verplegiDgstrein, 3 Veld ambulances. Totaal19563 man, 7293 paarden, 70 vuurmonden, 24 machi ne-geweren, 1115 wagens en karren. Verder was er een detachement Territorials bestaande uit 4 Bataljons Infanterie en 1 Brigade artillerie met bagage en verplegingstreinen. Bovendien ter beschikking van den algemeenen Bevelhebber nog (Army Troops): I Esk. cavalerie, 1 Regiment (lees bataljon) Queen's Own Rifles (Canadeesche Infanterie), 2 compagnieën Infanterie, 1 gemengde kabeltelegraafcompagnie (4 detachementen), 1 telegraafcompagnie (luchtlijnen) (4 detachementen), 1 afdeeling bagage- en verplegingstrein. Communicatielijnen Staf, 1 detachement munitiepark voor Cavalerie Divisie, 1 detachement Bagage en verplegingspark voor id. Het munitiepark van de Infanterie Divisie, j geheel gemobi- Het bagage en -verplegingspark van id. j liseerd. 1 detachement munitiepark voor het Hoofdkwartier, 1 detachement bagage en verplegingspark voor id. Hoewel minder eenheden tellende, bracht de Roode partij 548 INDISCH MILITAIR TIJDSCHRIFT

Indisch Militair Tijdschrift | 1911 | | pagina 570