IV Eenige denkbeelden omtrent de verstrekking van kleeding en uitrusting aan den soldaat, in verband met de bepalingen van het nieuwe tarief 24Blz. 231 Beschouwingen over geweertoestelletjes tot het beletten of het tegengaan van het te hoog schieten op het geveehtsveld (overgenomen uit het rapport van de commissie van onder zoek der Normaal Schietschool met Naschrift, door J. J. Riel, lste Luitenant der InfanterieBlz. 238 en 562 Hoe moeten wij met modern geschut bij de bereden artillerie schieten Nawoord door F. L. H. Dessauvagie, lste Luitenant der Artillerie248 "Wielrijders-strijders; door A. R. F. van der Mark, lste Luite nant der Infanterie251 Bestaan er gegronde redenen om het smalworden van het been onder het haakbeentje bij de beoordeeling van paarden als een fout te beschouwen? Door J. van Slooten, Militair Paar denarts lste klasse257 Losse aanteekeningen over het beleg van Baroepoe264 Eischen die zaken een nadere regeling? Antwoord op het artikel van den Heer Asbeek Brusse in Afl. 2 van 1911 ge titeld: „Zaken die nadere regeling vereischen"; door J. F. Baerve'idt, maj. art.,„276 De oefening der compagnieën van de veldbataljons: door Jhr. J. C. C. Sandberg, majoor der Infanterie351 Honden; door H. A. Kooy, majoor der Infanterie356 Het schietvoorschriftdoor C. A. van Meeuwen, lste Luitenant der Infanterie381 Trotyl of Pikrienzuur; door J. de Boer, kapitein der Artillerie 393 Nogmaals over picrinezuur en trotyl, Antwoord aan kapitein J. de Boer; door H. Th. van Goor, lste Luitenant der Artillerie401 "Werving en legerreserve; door A. W. Penard, lste Luitenant der Infanterie447 Onze schoolsehijven462 Militaire vakorganisatie467 Depots voor de bereden wapens; door J. J. de Wit, ritmeester 480 Hoe de Nederlandsche Vesting-Artillerie tegenwoordig schiet; door P. M. Vis, kapitein der Artillerie485 De groote manoeuvres van 1910 in Engeland en andere indruk ken; door H. A. Kooy, majoor der Infanterie .blz. 499 en 545 Remonte, Paardenfokkerij en Wedrennen575

Indisch Militair Tijdschrift | 1911 | | pagina 8