Van Vreemde Legers. Australië. China. 778 Juli 1912]. werking. Deze troepenmacht zal, zooals kort geleden werd bepaald, bestaan uit 2 cavalerie- en 4 infanterie-regimenten op oorlogssterkte. Tengevolge van laatstgenoemde regeling, keeren 2 regimenten cava lerie en 4 Regimenten Infanterie naar Amerika terug, maar het aantal op de Philippijnen aanwezige geweren blijft onveranderd. De op oorlogssterkte gebrachte regimenten blijven definitief op de Philippijnen en worden dus niet meer afgelost, waardoor den staat vele kosten gespaard blijven. De officieren moeten 3 jaren op de Philippijnen hebben gediend, alvorens weer te kunnen worden overge plaatst naar bet moederland. Mil. Wochenbl. 1913 No. 63 fluiatiek De Regeering is voornemens eene afdeeling vliegmachines aan te schaffen, waarvoor dan aanvankelijk een paar Engelsche instructeurs zullen worden gebezigd tot opleiding van personeel. De noodige één- en tweedekkers zullen worden aangekocht in Engeland. De beslissing omtrent de keuze van instructeurs en ma terieel is echter uitgesteld tot na afloop van de manoeuvres. Jahrb. j.d.d.A.u.M. Mei 1912. Au iatiek. De afdeeling vliegeniers, eenige maanden geleden opgericht, be schikt voorloopig over 5 tweedekkers en 28 vliegeniers. Laatstge noemden zijn door den Amerikaanschen vliegenier Wilcox in de vlieg kunst opgeleid. Eerst was de afdeeling gevestigd te Nanking, doch aangezien het bergachtige terrein aldaar weinig geschikt was voor de oefeningen, is zij thans verplaatst naar Kanton, waar de omstandigheden gunsti ger zijn. De Luchtvaart25 Mei '13.

Indisch Militair Tijdschrift | 1912 | | pagina 96