Oct. 1912.] Een wedstrijd in Japan tusschen officiers' lste en 2de patrouille. Marcheer den 6den Februari, te 6 u. v. ra., af met 1 onderofficier en 5 cavaleristen, om, in verband met den voor genomen opmarsch der divisie, den weg Gifu—Ogaki Suzuka- toge Kyoto te verkennen; zoek verbinding met het 4de R. C. x) in de nabijheid van Osaka; neem den terugweg over Sakurai Nabari Otoge Kui en keer zoo spoedig mogelijk naar Nagoya terug. De uitkomsten van de verkenning van den weg tusschen Shimotara en Akagi en van den weg tusschen Kameyama en Mizukuchi worden, met eene schets, dadelijk na afloop der verkenning per ordonnans bericht; de uitkomsten der overige verkenningen worden na terugkeer te Nagoya mede gedeeld. N. B. Meid U bij het 68ste R. I. te Gifu en bij het 20ste R. C. te Fushimi 2). 3de en 4de patrouille. Marcheer den 6den Februari, te 6 u. v. m., af met 1 onderoffi cier en 5 cavaleristen, om, in verband met den voorgenomen opmarsch der divisie, den weg Kui Otoge Nabari —Sakurai te verkennen; zoek verbinding met het éde R. C. D in de nabijheid van Osaka; neem den terugweg over Kyoto Suzuka- toge Akagi Ogaki Gifu en keer zoo spoedig mogelijk naar Nagoya terug. De uitkomsten van de verkenning van den weg tusschen Kimura en Abo en van den weg tusschen Nabari en Sakurai worden, met eene schets, dadelijk na afloop der verkenning per ordonnans beiicht; de uitkomsten der overige verkenningen worden na terugkeer te Nagoya medegedeeld. N. B. Als bij de lste en de 2de patrouille 3). Voor de deelnemers werden gekozen sterke gezonde men- schen, tevens goede ruiters; alleen onderofficieren, die nog 988 1) Behoort tot de 4de divisie. 2) Het 68ste R. I. behoort tot de 3de divisie en het 20ste R. C. tot de 16de divisie (hoofdkwartier te Kyoto), Fushimi ligt even ten Zuiden van Kyoto. 3) De bevelen werden uitgegeven den 5den Februari, te 3 u, n. m. Zie de kaart, (bijlage 1).

Indisch Militair Tijdschrift | 1912 | | pagina 2