Nov. 1912.] Tactische oefening op de kaaet. brigade medegegeven, dat de opdracht bevat de Artilleriestelling nabi] hoogtecijfer 565 met hoogtecijfer 512 (Z. van Dajeuhloehoer) telefonisch te verbinden. Den Art. Comdt., wien is opgedragen zijne Divisie nabij hoogtecijfer 565 in bewakingstelling te brengen, zóó dat vunr gebracht kan worden op den Pr. Haoer (565) en omgeving, zoomede op Kg. Koetamaneuh, wordt voorloopig de andere sectie Genie ter beschikking gesteld. De Art. Ct. rijdt kort na den adjudant van den Brigade Ct. af om zijne batterijen hunne stellingen aan te wijzen. Intusschen maakt de Brigade Ct. het volgende bevel op 2e Brigade. No. Dajeuhloehoer 1-11-'12, 12.25 n.m. Aanvalsbevel voor de 2e Brigade. I. Vijandelijke Inf. of Cav. heeft eene stelling ingenomen in de lijn liambajGoenoeng Goeroeh2Koetamaneuhvijandelijke artillerie staat in stelling vermoedelijk op den Pr. Haoer (565). De N. I. troepen zullen den vijand verdrijven; de voorhoede grijpt den vijand aan langs den rijweg en de spoorbaan. 3. De 2e. Brigade rukt op tegen den Pr. Haoer (565). 4. Aanvalsrichting. Iste Batn. Hoogtecijfer 525- Pr- Asoepan. 11de Batn. Hoogtecijfer 4S8Kg. Tjipanengah 6. Vide Batn. Hoogtecijfer 512— Pr. Haoer (565). 5. Reserve-. Vilde Batn. voorloopig in kg. Njanggëgeng 3. 6. Comp. Mitrailleurs ter beschikking van Commdt. Ilde Batn. 7. Artillerie in stelling nabij hoogtecijfer 565 (1 K. M. Z. van pl. 61.) S. Genie: 1 sectie bjj de Art., 1 sectie voorloopig bij hoogtecijfer 512. I oorpostentelegraafbrigade verbindt telefonisch Art. stelling met hoog tecijfer 512. Overig personel en materieel bij hoogtecijfer 512. 9. Cavalerie verkent de vijandelijke stelling van uit het Z. en voorts in de richting Dajeuloehoer Lemboersitoe-Bodjong. 10. Algemeene trein op den rijweg Soekaboemi Tjiandjoer, front naar het O staart bij T. 607. II. Ik bevind mij bij hoogte cijfer 512. De Brigade Commandant, B. Kolonel. Schrijf telijk aan Commdten. Ie He Vie en Vile Batn. en Commdten. Art. Uittreksels aan Commdten. Genie, Cavalerie, Mitrailleurs en Munitietrein, Chef. Arts Brigade, en Voorpostentelegraaf' brigade. Den Commandanten der bataljons Inf, Mitrailleurs en van de Sectie 1164

Indisch Militair Tijdschrift | 1912 | | pagina 92