85 Tactische Oefening op de kaakt. [Jan. 1918. Genie 1/2 sectie. Staf G. S. /- 1 Off. v. G., 2. Voorp. Det. No. 2. 2de Comp Vilde Batn. Cav. 4 ruiters. Genie 1/2 sectie. 1. Off. v. Gezondheid. 2. Hoofdmacht der Divisie brengt den nacht door te Karangtengah, het Det der 2de Br. tusschen pl. 10 en 11 aan den rijweg Soekaboemi-Tjikembang Eigen Cav. 1/2 le Esk is den vijand in de richting van Tjikembang gevolgd. 3. Voorhoede op Voorposten. 4. Voorp. Det. No. 1 bij pl. 12 rijweg. Yeldw. No. 11 sectie bij driesprong bij Kg. Tjikembar 1. 5. Voorp. Det. No. 9 bij Kg. Majak 2 aan rijpad. Yeldw. No. 1: 1/2 sectie bij brug over de Tji Kate aan den van Tjikembar naar het Z. voerenden rijweg. Veldw. No 2: 1/2 sectie bij hoogtep. 322 aan dienzelfden rijweg. Veldw. No. 3: 1 sectie bij brug over de Tji KateO van Kg. Tjipajoeng '1. 6. Genie zorgt voor seingemeenschap tusschen de Voorp. DetnSeinstations voor den vijand maskeeren. 7. Verpleging. Bagagetrein tot 10 n m. bij de Voorp. Detn., op dat uur terug naar bivak. Alg. Trein aan den rijweg tusschen pl. 10 en brug over de Tji Batoe. Koken alleen bij de Voorp. Detn. 8. Kwartier Voorp). Ct. bij pl 12 aan den rijweg Soekaboemi-Tjikembang. De Voorposten Ct., C. Majoor. Mondeling aan de Cten der le en 2de Comp., Mitr Genie en Cav. spits. Schriftelijk uittreksel aan Ct. Bag. trein. Deze bevelen uitgegeven zijnde, overtuigt de Voorp. Ct. zich door plaatselijk onderzoek of zij nog aanvulling of wijziging behoeven. De Br. Ct. wordt zoo spoedig mogelijk met de genomen maatregelen in kennis gesteld. Het bericht, dat de eigen Cavalerie in eene hinderlaag is gevallen, wordt zoowel aan den Br. Comdt als aan de Cten der Voorp. Detn. medegedeeld.

Indisch Militair Tijdschrift | 1913 | | pagina 87