brsr;:„: Tactische Oefening op de kaakt. [Apiil 1913. 2. Hoofdmacht. Ct. Luit. Kolonel C. 3de en 4de Comp. van Inf. IV 4de Bergbatterij. 1 comp. van Inf. IX. 1 sectie Mitr. 3 compagnieën van Inf. IX. 112 comp. van Inf. XV. Optische seinafdeeling. 3. Dekking Bagagetrein. 1 sectie van Inf. XV. 4. Te 6.30 v m. in marschcolonne. Hoofd Hoofdtroep Voorhoede bij pl. 43. Hoofdmacht op den rijweg langs de woning van den Ass. Resident, hoofd aan driesprong rijwegen 600 M. ten N. van pl. 43. Afmarcheeren op mijn bevel. 5. Te volgen weg rijweg over Gek brong naar Soekaboemi. 6. Voorhoede houdt halt ter hoogte van pl. 54. Genietroepen te Gekbrong achterlaten. 7. Bagagetrein. Na afmarseh van de troepen verzamelen op Alonalon, te 7.1o v.m. afmarcheeren naar Djamboedipa. 8. Ik marcheer bij den Hoofdtroep der Voorhoede. De Brigade Ct, A. Kolonel. Gedicteerd aan Cten van Inf. IV en IX en van le comp. van Inf. XV, Cten Mit., Art., Genie, Opt. seinafd., en Bagagetrein en Ch. A. Br. De Ct. der Cavalerie is bij dit dicteeren tegenwoordig, doch wordt van afzonderlijke bevelen voorzien, welke hieronder volgen. BHgad0- Tjiandjoer5 - 4 - '13, 5.45 v.m. Bevelen aan den Cavalerie Ct. voor heden. Punt 1, 2 en 3 als overeenkomstige punten van marschbevel. 4 Gros van het Detachement bezet défilé bij Gekbrong 1 comp Inf., waarbij 1 sectie Mitr., bezet knooppunt wegen bij Lam- peg an. °a lV'pXton meldt ei.h te 6.25 vin. bij den Ct. aan Int. IT bericht nadering des vijands langs dezen weg. nadering d 1 patrouille naar Pr. Kokod (z. rand Blad. III) meldt nadering des'vijands langs de van het Z. naar Tjibeber voerende wegen. 6. De 3 patrouilles marcheeren zoo spoedig mogelijk a 7 patrouille sub. b. naar Gekbrong patrouilles sub. c. en d. naar Tjiandjoer. 443

Indisch Militair Tijdschrift | 1913 | | pagina 125