Juli 1913.] Tactische oefening op de kaart. 1. Rechter Colonne. Ct. Majoor B. Inf. I. Inf. 3, 4. VI. Mitr. 1. sectie. Art. Ie Bergbatfcerij. Genie 1 sectie. 2. Linker Colonne. Ct. Luit. Kolonel C. Inf. II. Mitr. 1 sectie. Art. 4de Bergbatterij. Genie 1 sectie. 3. Rechter Flanlcdekkiny. Inf. l.VI. 4. Linker Flankdekking Inf. 2. VI. 5. Dekking Bagage- en Alg. Trein. Inf. y/h Det. Lampegan. 6. Algemeene Reserve. Inf. VII. batterij naar den Pr. Tjiboqo terug geweken. 2. De 2de Brigade zal den vijand tot ten W. van den tunnel terugwerpen. 3. Rechter Colonne blijft voorloopig in de ingenomen stellingen op den Pr. Malati. Schriftelijk per Luit. Adjudant aan: den Voorh. Ct., den Ct. der Hoofdmacht [Luit. Kolonel C.] Schriftelijk uittreksel per ordonnans aan Ct. Munitietrein, Ch. A. Br. 4. Linker Colonne marcheert van Kg. Bcbédahan langs het rijpad over den Pr. Asta, rukt over den G. Wangoen en Kg. Tapos 3 op tegen den Pr. Djampai [644.0]. 5. Rechter Flankdekking bezet top binnen hulptranche 787.5, 1 K.M. ten W. van den Pr. Tjihogo. 6. Linker Flankdekking volgt aanvan kelijk de Linker Colonne, buigt 400 M. ten N. O. van den Pr Bitoeng [6<S1] naar bet O. af, marcheert langs den spoorweg naar den Pr. Salam [6601, en rukt van dezen top op tegen den Pr. Djampai [644 0|. 7. Algemeene Reserve in marsehcolonDe op den rijweg, hoofd bij KgTjiliaoer 2. 8. V. S. en le Munitiecolonne op rijpad Rawabogo-Djaviboedipafront naar het N., staart aan driesprong met rijweg bij Kg. Rawabogo. 9. 2de Munitiecolonne op karreweg van Kg. 'Ijikantjana naar het W., front naar het W. staart aan driesprong met rijweg. 10. Optische Seinafdeeling onderhoudt ver binding tusschen Rechter en Linker Colonne. Rest Det. Telegraaf af deeling aan den staart van de Alg. Reserve. 11. Ik bevind mij bij de Rechter Colonne. De Brigade Ct., A. Generaal Majoor. 754

Indisch Militair Tijdschrift | 1913 | | pagina 88