hoede bestaat ait 1 compagnie infanterie en 1 peloton cavalerie. Het gros, waarbij de P. Ct., voorafgegaan door de spits (sterk 4 ruiters), volgt voorloopig den marschweg (nieuwen Buitenzorgschen weg). De P. Ct. heeft reeds den vorigen avond de marschroute voor zijne zijpatrouilles vastgesteld en deze dooi de Patr. Cten doen opschrijven. Hij zelf houdt eveneens aan- teekening daarvan. De rechterpatrouille blijft tot Kramat djati bij bet gros, volgt dan in Z. W. richting den niet ver harden weg en verder het paardepad in Z. richting. Het gros geeft daar een kleine patrouille, die op den driesprong bij Sk als staande patrouille blijft staan tot de colonne den drie sprong bij Kramat djati is gepasseerd. (Deze maatregel is noodig, omdat de rechterpatrouille den karreweg verlaat; deze toch is te ver verwijderd van den hoofdweg en geeft geen uitzicht op de colonne, terwijl het terrein tusschen beide genoemde wegen wel doorzocht moet worden, daar het wèl uitzicht geeft op den marschweg). De rechterpatrouille splitst zich bij a van Tjondet bale Kambang 2; de patr. Ct. zelf doorzoekt de terreinstrook waarin Krig. tengah 2 ligt, een gedeelte van zijne patrouille blijft den karreweg in Z. richting volgen. Hij zelf zoekt ge zichtsver band met het gros ter hoogte van Lh. Makasar. De weer vereenigde patrouille marcheert verder in Z. richting over GedoDg Tandjoeng Oost (verband zoeken naar Pasar p,ebo) langs W. oever S. Tjidjantoeng, Kali mati, Gandaria 1 (verband zoeken bij Gandaria 2) naar Paal Sigoenoeng 2 (ver band) daarna in Z. richting langs Oostrand v/d sawahstrook over Tjidjantoeng en paardepad nemen naar Bodjong 1 (ver band). Daarna in Z. richting door het hooge begroeide terrein, dat uitzicht geeft op den marschweg, over Sida moekti 2 naar Bendoengan (verband), dan landweg in W. richting tot Tjilodong 6 eD bij Pedoerenan 3 nadere bevelen inwachten. Linkerpatrouille blijft aangesloten tot Kramat djati en verkent daar paardepad over Lh. Tjililitan, volgt bedekt terrein tot Maka sar 1 en sluit aan bij het gros, dat een kleine staande patrouille afzendt in den weg naar Pondok Gedeh, die bij k. van Kng. 791 Het GEBRUIK VAN ONZE Ca V.ED VEILIGHEIDSTROEPEN. [Allg. 1913

Indisch Militair Tijdschrift | 1913 | | pagina 37