[Aug. 1913. D. Roelofsma. Gombong, 10/4'13 Kapt. Infanterie. Verdediging nan Ded.-Sndie. 827 Korte Mededeslingen. In de ondervolgende gevallen. Europeesche militairen. Amboineesche militairen. Inlandsche militairen. Aan de geh. vrouw en kinderen. Aan de huishoud ster en kinderen. Aan de vrouw van eigen landaard en kinderen. Aan de vrouw van anderen landaard en kinderen. Aan de huishoud ster en kinderen. Aan het wettig gezin. Aan het niet wettig gezin. Kunnen krijgen of wordt verstrekt voor m. Indien de man van 't oorlogsterrein naar een hospwordt geë vacueerd en nog niet samen is met zijn gezin en de man (vermoedelijk) geen deelnemer v/d menage was. n. Idem en wel al bij hun gezin. o. Als m, doch wel deelnemer v/d menage. Idenij doch thans volgens tarief 15 7e en voor zoover vrouwen en kinderen niet op andere wijze van landswege voeding of indemniteit daarvoor genieten, en dan zal het dus worden: als in sub. f. als in sub. f. als bij m, doch indien op andere wijze van landswege de vrouwen en kinderen voeding of indemniteit daarvoor genieten, zal het worden als in sub. c en e. Kort geleden verscheen het rapport van de Defensie Commissie. Uit het „Algemeen Handelsblad", dat er eenige kolommen aan wijdt, nemen wij het volgende over voornamelijk ten gerieve van hen, die op de Buitenbezittingen zijnde hunne couranten op ongeregelde tijden en bij pakken tegelijk ontvangen. Het rapport beslaat, ongeacht de bijlagen en een afzonderlijke nota van het lid Van Gijn, niet minder dan 132 pagina's. Het eerste hoofdstuk omvat Staatkundige beschouwingen en beschou-

Indisch Militair Tijdschrift | 1913 | | pagina 73