IV De ziekendragers bij het Indische leger, door X, met naschrift. Blz. 223 Pionierarbeid verricht tijdens de meerdaagsche oefeningen op grootere schaal van de 3e Brigade Oct. 1913. door F. J. P. S., met plaat230 De militair-politieke toestand van Japan in 1913, door A. 232 Werkzaamheden der moderne bereden-artillerie applicato- risch behandeld bij een aanvallend gevecht van ongeveer drie brigades met hulpwapens, enz. door H. Crawinckel, kap. der artillerie287 Het soldatenkind, door H. A. Kooy, Luit. kol. der Inf. 326 Automatisch geweer of snellaad repeteergeweer, door A. J. G. 335 De militair-politieke toestand van Japan in 1913, door A. 338 De overgave van het legercommando door den luitenant- generaal G. C. E. van Daalen aan den generaal-majoor J. P. Michielsen355 Hygiënische maatregelen in het Japansche leger gedurende den Russ.-Japanschen oorlog, door v. O396 Beschouwingen over de veldversterkingskunst. Groepverster- kingen, door B., met plaat420 Gedekt of gemaskeerd, door H. L. Maurer, 1ste Luit. der Art. 433 Over het gebruik der Artillerie, door H. T. v. Goor, lste Luit. der Art437 Troepenvervoer per spoor en nog wat, door G. j. Nijweide, Kap. v. d. Gen. Staf444 De militaire-politieke toestand van China in 1913. door A. 449 Infanterie-opleiding door K. F. E. Gerth van Wijk, Majoor der Inf464 De werkzaamheden der moderne bereden artillerie applica- torisch behandeld bij een aanvallend gevecht van ongeveer drie brigades met hulpwapens, enz: door C. D. Lagerwerff. Kapitein der Artillerie,,501 Eenige aanteekeningen naar aanleiding van „De werkzaam heden der moderne bereden artillerie enz. (I. M. T. No: 4 van 1914); door W. A. Blits, Kapitein der Artillerie. 520 Het Weduwen- en Weezenfonds der Europeesche officieren van het Nederlandsch-Indisch Leger; door J. A. Luymes, Kapt. Intendant529 Nog eens de reserve voor het Indisch Leger; door X. 548 Eenige beschouwingen en een protest naar aanleiding van de voordracht over: „De voorstellen tot verdediging van onze Aziatische koloniën in verband met het Rapport der

Indisch Militair Tijdschrift | 1914 | | pagina 4