INHOUDSOPGAVE. (Afl. 7 t m 12). Blz. Infanterie opleiding, door M615 Tactisch gebruik van mitrailleurs, door H. G. E. Granpré Molière, Kapt. Comt. 3de rnitr. Comp626 De invloed van het terrein op de Indische oorlogvoering, door H. A. Kooij, Lt. Kol. der Inf644 Over stellingnemen en granaatkartetsvuur, door H. L. Maurer, 1ste Luit. Art662 Opmerkingen naar aanleiding van de critiek der Heeren A. Meijroos en W. E. Asbeek Brusse, Kap. der Inf. in de Februari-aflevering van het I. M. T672 De strijd om kustversterkingen in de moderne krijgsgeschie denis, door J. Dormaar, lste Luit. der Artie., met 7 Schetsen. 719 De zware batterijen der nieuwste groot-slagschepen of super-dreadnoughts, door A. J. Gooszen, Luit. Kol. der Infie. 763 De Barisan-Korpsen op Madoera in verband met eene toekomstige Inlandsche militie als legerreserve, door H. G. E. Granpré Molière, Maj. der Infie768 De opleiding en oefening van het Veld-Escadrondoor Ritm. Erzey811 Proeve eener inrichting voor een permanente stelling in Indië: door W. H. C. Holle, kap. der Art822 Concubinaat of huwelijk; door Asymptoot854 Beschrijving en gebruik der patrouille-telefoon van Mix en Genest; door F. Statius Muller, lste Luit. der Genie; met plaat899 Eenige karakteristieke eigenschappen van het Japansche leger; door A„927 Automatische tempeertoestellen en een tempeertoestel voor onze veld- en berg-artillerie; door A. J. Gooszen, Lt. Kol. der Inf met 2 platen 937 Indische tactiek; door E. Sieburgh, kap. der Inf. 948 Beschouwingen en voorstellen omtrent den bij de Brigade

Indisch Militair Tijdschrift | 1914 | | pagina 3