1914. Sept Permanente Stelling in Indië. 1 veldbat- terij 1 regiment a 3 afdeelingen a 2 veldhou- witsers-1) batterijen 1 afdeeling van 3 batterijen a 3 houwitsers van 15 cM. 1 escadrille van 3 vliegtuigen. 1 compagnie genietroepen. 1 afdeeling van 3 veldzoek lichten van 60 cM. spiegelwijdte. De geschutreserve, zoowel die van het vak als van de geheele stelling, wordt met ossen bespannen. De groepscommandant beveelt over de bezettingen van de drie tot zijn groep behoorende werken, over de groepsstormbatterij en over de groepsworpbatterij. De vakcommandant beveelt over alle troepen der nabijverdediging in zijn vak opgesteld, zoomede over de werken in de 2de linie in zijn vak gelegen, met inbegrip van het links van de linkervleugelgroep gelegen werk in de 2de linie. Aan hem toegevoegd is de vakartilleriecommandant, aan wien alle artillerie der nabijverdediging in het vak opgesteld ondergeschikt is. De commandant der nabijverdediging beveelt over alle middelen en troepen der nabijverdediging. Hoewel hem niet direct een reserve ter beschikking staal, kan hij zulk een reserve in het leven roepen door samentrekking op het hoofdaanvalsfront der vakreserves van de niet aangevallen fronten. Aan hem toegevoegd is de commandant der artillerie van de nabijverdediging. Aan het hoofd van elke artilleriegroep staat de artilleriegroepscom mandant. De commandant van de artillerie der ververdediging beveelt over alle artillerie der ververdediging. De commandant der algemeene reserve beveelt over alle troepen tot de algemeene reserve behoorend. Hem is toegevoegd de comman dant der artillerie van de algemeene reserve. (1) c. q. berg. II Bevelvoering. 848

Indisch Militair Tijdschrift | 1914 | | pagina 38