Nov. 1914.] Tactische oefening op de kaart. 2. Serie. 2. Mijn detachement zal morgen den vijand bij eventueel verderen opmarsch aanvallen. 3. Daartoe zal a. Morgen om 4 v. m. een aanvang wor den gemaakt met de inrichting van een stelling in de lijn Lêgok Boeah batoe— 1 van Lembang 1 - Noord rand meren Z. van Lem- bang/. Hiervoor wordt aangewezen Inf. II; van Inf. Ill de 3e. en 4e. Cie. ter beschikking van Comdt. Inf. II tot het doen van opruimin gen in het voorterrein. b. De Cavie. om 5.30 v. m. van Tjikidang 1 langs den weg naar hgpt. 1490 en de daaraan evenwijdig loopende paardepaden den vijand verkennen. c. De Art. om 5.30 v. m. een nader te verkennen stelling voorbereiden Z van Lem bang l, van waaruit vuur moet kunnen wor den gebracht met 1 batterij in de strook G. Lembang-Tjikidang 2 en G. Lembang-Legok Boeah batoe. d. De Mitr. dekkingen inrichten voor 2 secties, zoowel tusschen de 2 meren als bij Legok Boeah Batoe. e. Het te Tjikidang 1 gelegerd detnt. m. u. van de Cavieom 5 v. m. terugtrekken op Lembang 1. 4. Veiligheidsmaatregelen als voor heden gelast. 5. Verbandsectie en le munitiecolonnes 5 v. m. naar Batoe reok 1. Bagagetreinen 5 v. m. naar Patrol 1. Keuken wagens bij den G. T. 6. Mijn kwartier blijft t. n. o. het hotel Gedicteerd aan alle korps CtenChefarts, Int. Telefonisch aan ct. Alg. trein en detnt Tji kidang. 1 Misschien zullen enkelen van meening zijn, dat de inhoud van punt 3 niet in overeenstemming is met dien van punt 2. Men verlieze daarbij echter niet uit het oog, dat de in 3 bedoelde maatregelen slechts beoogen meer profijt van het terrein te trekken A. Maj. Detnts Comdt. 1078

Indisch Militair Tijdschrift | 1914 | | pagina 92