Jan. 1915.] Van alles wat. Welnu, indien gij ons niet gelooven wilt, indien gij van meening zijt dat onze vereeniging niet aan haar doel zal beantwoorden, indien de toekomst U daarin zoude gelijk geven, dan trekt de regeering met of zonder advies van het Legerbestuur, die reeds verleende rechtspersoonlijkheid eenvoudig in. Wij staan U borg, en wij steunen daarbij op onze roemruchte krijgsgeschiedenis en op onze jarenlange getoonde rotsvaste plichts opvattingen, dat zulks nimmer zal en kan geschieden. Malang, 29 December 1914. Het comité. J. H. A. Polack, kapt. der Infanterie. H. J. Vermeer, idem. E. H. Van Hasselt, Off. v. Gez. A. A. Brouwers, le luit. der Cav.. L. J. C. Bakker, le luit. der Art. N. B Van de oprichting van plaatselijke comité's wordt bij een der onderteekenaars gaarne bericht ingewacht, onder opgave van namen der comité-leden en van een kort verslag der vergadering Waar een vergadering niet kan plaats vinden, verzoeken wij in- diyidueele teekenen van instemming, middels kaartje of brief. Ook verzoeken wij dit laatste aan de in Europa vertoevende of- ticieren en aan de op de buitenbezittingen verspreiden Onze werkkring beperkt zich tot het onderling verbinden dier i01?.') mej comité's, die wij hopen dat zich zullen vormen te Weltevreden en te Bandoeng, ten einde te geraken tot de benoe ming van een hoofdbestuur te Weltevreden (Mr. Cornelis), of Ban doeng (Tjimahi), dat de vereeniging definitief opricht, de statuten ontwerpt en ter goedkeuring rondzendt aan de afdeelingsbesturen en daarna de goedkeuring vraagt der Regeering! De namen der comité-leden (maar ook alléén deze) zooveel mo gelijk in het volle licht der openbaarheid! 64

Indisch Militair Tijdschrift | 1915 | | pagina 70