ITlededeelingen Opname van eene bijdrage sluit niet in zich, dat de redactie met de daarin verkondigde meeningen instemt. Alle inzendingen voor het tijdschrift en brieven voor de redactie moeten gericht zijn aan: De redactie van het Indisch Militair Tijd schrift te Weltevreden. Bijdragen kunnen als „Document" met de post worden verzonden. Niet geteekende bijdragen worden niet geplaatst, wanneer de naam des schrijvers niet aan de redactie be kend is. De ingezonden stukken blijven onder berusting van de redactie; zij moeten duidelijk en slechts op ééne zijde van het papier geschreven zijn. Machineschrift heeft de voorkeur. Hoe korter het stuk, hoe grooter de kans op spoedige plaatsing. Van alle binnengekomen stukken wordt dadelijk kennis gegeven; afgewezen stukken worden alleen teruggezonden, indien postze gels voor dit doel zijn bijgevoegd. In den regel wordt de copy voor de hoofdartikels den 20sten, voor de kleine letters den laatsten van elke maand afgesloten. Zij, die overdrukken wenschen te ontvangen van hunne opstellen, worden verzocht het gewenschte aantal in een der hoeken boven den titel duidelijk op te geven. Het tijdschrift geeft eene beoordeelende aankondiging van mi litaire en geschiedkundige werken, waarvan aan de redactie één exemplaar (zoo mogelijk twee) franco wordt toegezonden. Adresveranderingen, klachten over onregelmatige toezending, me- dedeellngen omtrent abonnementen enz. niet aan de redactie, maar aan de uitgevers te richten.

Indisch Militair Tijdschrift | 1915 | | pagina 114