Juni 1916.] Tactische oefening op de kaart, 4e Serie. 5. Legering der onderdeelen: Inf. Vi IV en sectie Genie in Kg. Klega. Br. Staf, M. 2 1 sectie) en Cav. in Kg. Karangdjati, Inf. IX in de Kgs. Imboen en Tjongol W., Art. II vd in Kg. Lemahbang (langs den marschweg), Inf. XV in de Kgs. Sikoenir en Taloen, Inf. XVIII y% Compin Kg. Kalialang, A. T. met dekking volgens bevelen van den Cdt. A T. 6. Veiligheidsdienst en politiewachten. Inf. 1/2 IV: 1 brig, wacht aan O. rand Kg. Klega en 1 brig Politiewacht nabij kwartier Br. Cdt. Inf. IX: 1 brig, wacht aan O. rand Kg Tjongol W. en 1 brig, aan snijpunt verharde weg en rijpad O. van Kg. Rawa; Inf. XV1 brig in Z. rand en 1 brig, in W. rand Kg. Betjik Inf XVIII: 1 brig, in O. rand en 1 brig, in W. rand Kg Kalialang. Dekking A. T.1 brig, politiewacht. 7. Tel. Afd. zorgt voor electrische verbinding tusschen kwartier Br. Staf en A. B. alsmede met Cdt. Voorposten en verschillende kan- tonnementen. 8. B. T. bij de Korpsen. 9. Verpleging uit B. T. Fourageeren voor de troepen b.30 n. rm; hoofdverstrekkingsplaats bij pl. 16. Voor den A. T. te bepalen door Cdt. A. T. 10. Alarmplaatsen op de wegen door of langs de kantonnementen. 11. Berichten naar Brigade Staf aan driesprong verharde wegen tusschen pl. 18 en 19, alwaar te 6 n.m. rapport. De Brigade Cdt., Gedicteerd aan: alle Korps Cdten. (be- P. halve Cdt Cav Schriftelijk aan: Voorhoede Cdt. Schriftelijk uittreksel aan Cdten B. T. en A. T., Br. Int. en Ch. A. Br. 679

Indisch Militair Tijdschrift | 1915 | | pagina 95