Nov. 1915.] Tactische oefening op de kaart. 3e serie. Brigade Bataljon No. Bajabang 17—7— 1915. 4.— nm. Bevel voor 17- 7 1915. (tevens Legeringsbevel). 1. De vijand is terug getrokken tot achter de Tji Balagoeng. Een sectie vijandelijke Wielrijders bevindt zich op de hoogvlakte van Tjipeundeuj. Eigen officierspatrouilles helderen op in richting Tjiandjoer. 2. Cavalerie. 3 Pelotons verkennen de Tji Ta- roem tusschen Parakantëloe en Tji Roentah (A. VII) en het terrein tusschen de Tji Ba lagoeng en lijn Noord-Zuid door Tji Roen tah; plaatst staande patrouille bij brug Tji Langkap (A. VII) Met behoud van de staande patrouille en onder blijvende bewa king van het aangeduide gedeelte van de Tji Taroem, vóór zonsondergang in Tji Rawa (A VI), alwaar de 3 Pelotons zullen legeren. Cav. (Rest Voorhoede Peloton) ter beschikking van Commandant 3e Com pagnie. 3. Infanterie. 2e Compagnie bewaakt en ver kent Tji Taroem van af Parakantëloe t/m samenvloeiing met Tji Balagoeng en belet den vijand het overschrijden van de Tji Taroem bij Bab. Bajabang (A VI). Krachtig versterken. 3e. Compagnie Rest Cavalerie van Voorhoede peloton) bewaakt en verkent Tji Taroem van af samenvloeiing met Tji Balagoeng tot aan samenvloeiing met Tji Sokan; belet vijand het overschrijden van de Tji Taroem bij Bajabang Girang-krachtig versterken-en heldert middels Cavalerie en Infanterie op tusschen Tji Balagoeng en Tji Sokan tot aan weg T. 232.5 (A. IV)- Tji Kidang B. IV). H 4e Compagnie maakt tracé voor voet pad Oost langs Pr. Sangkali-H. P. 241 en H. P. 251 naar Bajabang Girang. Na afloop werkzaamheden naar Tji Roentah (A VI), alwaar zal worden gelegerd. 1154

Indisch Militair Tijdschrift | 1915 | | pagina 106