I! Bit voor Roon Terreinvoorstelling op kaarten (vervolg); door J. van Roon Maj. Top. Dienst De Krijgsgeschiedkundige Afdeeling van het Nederlandsch Indische Leger; door F. de Bas, Luitenant-Generaal Alcoholmisbruik in het N.l, Leger; door Mr. J.Meihuizen Vesting- of zware Artillerie en het daarbij in te deelen materieel; door W. J. Rinkel, Iste Luit. Artie. Nog eens het inschieten van gewerendoor M. Nogmaals „Alea jacta est".; door J. Beumer. Handbeschermers, halsbeschcrmers en maskernetten den mitrailleurdoor G. (met 2 teekeningen). Een mislukte patrouilletochtdoor Nakana. Terreinvoorstelling op kaarten. Vervolg; door J. van Majoor Top. Dienst Patrouilletroepen, met Naschrift: door ss— Naar aanleiding van .Patrouilletroepen" door ss—door J. C. Pabst Onze infanterie-afstandsmefer; door ss— (met 2.figuren) Gietijzeren granatendoor H. L. Maurer, Eerste-Luitenant der Artillerie Terreinvoorstelling op kaarten. Slot,door J van Roon Majoor Top. Dienst Iets over de verpleging van het Nederlandsche veldleger tijdens de mobilisatie 1914—1915; door j J. van de Berge, Eerste-Luitenant der Mik Administratie Spionnage en gche'me dienst; door C. A jorissen Kapiteir der Artillerie Het schieten op vliegtuigen met Schwarzlose-mitrailleurs en de werkingszekerheid der Madsen-geweermitrailieurs in het jongste Wetenschappelijke Jaarbericht van de Indische Krijgskundige Vereeniging; door J Ouwehand, Eerste-Luitenant der Artillerie Een wederwoord van G. aan den Kapitein der Mitrailleurs J. Peters (naar aanleiding van de in het Wetenschappe lijk Jaarbericht der 1. K. V. voorkomende kritiek over het door G in het I. M. T., 1915, Dec.-No., geschreven artikel: „Onze mitrailleurschutters en hunne schietop- leiding") 1187 1207

Indisch Militair Tijdschrift | 1916 | | pagina 4