Tactische oefening op de kaart, 4e. Serie. (Aug. 1916. Legioen M 3). B. T. 1. sectie Legioen. 3. Dekking A. T. 1. sectie Legioen. .Te volgen weg verharde weg Kalialang- Bawen. Cav. marcheert door tot over de K. Toen- tang en spoort de in p. 1. vermelde vijan delijke afdeelingen op. .Overige troepen ontvangen bij driesprong Bawen nadere bevelen. 7. A. T. passeert 8.30 v.m. met het hoofd pi. 17. 8. Ik marcheer bij den Voortroep. De Det. Cdt., X. Luit. Kol. Gedicteerd aan: Cdten Inf. III. en Le gioen. Cdten Cav., Art., Genie. Cdten B.T. en A.T. Uittreksel aan Int. Det. en Ch. A. Det. In het marschbevel wordt niet meer opgenomen dan voor het oogenblikt strikt noodig is. Aan den driesprong te Bawen wacht de Det. Cdt zijne Hoofdmacht in en vaardigt daar mondeling de volgende bevelen uit: Inf. 1 III beveiligt de werkzaamheden bij St. Toentang en de beide Z. W. daarvan gelegen bruggen tegen vijandelijke onderne mingen uit O. en Z. richting. Inf. 2. Ill sluit den weg Banjoebiroe-Bandongan (Z. O. hoek van de kaart) af ter hoogte van pi. 38. Inf. 3. 4. Ill -|- geweer mitr. en Art. Reserve bij Postkantoor Am- barawa. Legioen 1 rechtstreeksche dekking baan v/m St. Toentang t/m Kg Gempol. Legioen Y 3 rechtstreeksche dekking baan van Kg. Gempol t/m St. Willem I. De Cdt. heeft voorloopig de beschikking over de Ge nietroepen. Legioen 2 rechtstreeksche dekking baan van St. Willem I t/m S. Kalitelon. Afdeelingen belast met rechtstreeksche dekking richten steunpun ten in. Groot pioniergereedschap van den B. T. wordt op aanvraag beschikbaar gesteld. B. T. en A. T. met Legioen 3 als dekking voorloopig bij drie sprong Bawen. 931

Indisch Militair Tijdschrift | 1916 | | pagina 133