Van Alles Wat. [Oct. 1916. 3e. de officieren, die op de hoogte der militaire litteratuur willen blijven, thans verplicht zijn zich op beide tijdschriften te abonneeren. Wanneer deze vereenigd worden tot één degelijk militair maan- de'ijksch periodiek zullen den militairen lezer abonnementskosten worden bespaard. Van de zijde der N. I. O. V. wordt het volgende voorstel gedaan: Het I. M T. en het orgaan der N I. O. V.- worden tot één maandschrift vereenigd dat de titel voert: I. M.T. tevens orgaan der N I O V. en het formaat heeft van het 1. M. T. Het drukken en uitgeven kan door de firma Kolff blijven geschieden. Het maand schrift zal bestaan uit twee deelen, elk onderdeel van ongeveer gelijken omvang Het eerste gedeelte 1. M. T zal bestemd zijn voor het opne men van artikelen van militair-wetenschappelijken aard, (o a militaire litteratuuroverzichten en boekaankondiging) terwijl dé officiëele mededelingen van het Hoofdbestuur der N I. O V. waar voor geen honorarium wordt betaald en alle inzendingen der af- deelingen en artikelen, die vereenigingsbelangen raken uit den aard der zaak meer eigenaardig in het tweede deel zullen thuis behooren. Artikelen die noch onder de eene, noch onder de andere rubriek zijn te ra igschikken worden in het eerste of tweede deel opgeno men, al naar ze door den schrijver aan één der redacteuren worden aangeboden, tenzij zij, in verband met de beschikbare plaatsruimte en in onderling overleg tusschen de redacteuren in het andere ge deelte worden ondergebracht. Het eerste gedeelte blijft onder redactie van een onafhankelijk redacteur, te benoemen op de wijze als thans bij het 1 M T ge bruikelijk. Het tweede gedeelte staat onder redactie van een persoon door de N 1 O V. aan te wijzen en wiens verhouding tot het H.B en de commissie van redactie der N.I.O.V. in den boezem dier ver- eemging wo dt geregeld. Bij de benoeming der redacteuren zal van beide zijden overleg worden gepleegd opdat de goede samenwerkingen onderling ver zekerd blijve. Geheel onafhankelijk van elkaar zullen zij beslissen, wat in het hun toevertrouwd deel van het maandschrift zal worden opgenomen. De bedragen aan honoraria aan medewerkers uit te keeren worden door beide redacteuren in onderling overleg voor beide gedeelten naar denzelfden maatstaf vastgesteld. Officieele bijdragen van het D. v. O. worden op dezelfde wijze als thans gepubliceerd. Is in principe besloten tot samenwerking op de h.v. voorgestelde grondslagen, dan kunnen door beide redacteuren in overleg met de uitgevers in détail worden vastgesteld: het salaris der redacteuren 2027

Indisch Militair Tijdschrift | 1916 | | pagina 75