Van Alles Wat. Oct. 1916] en dat van den corrector, de bedragen welke voor honoraria kunnen worden besteed en de abonnementsprijzen. Eveneens wordt dan vastgesteld het aantal abonnementen dat de N. I. O. V. wenscht te nemen en de wijze van verrekening. Dit echter is een zaak van latere zorg, hoofdzaak is of in principe de fusie al of niet wordt aanvaard. Ten slotte lijkt het wel wenschelijk, dat indien de fusie tot stand komt een contract wordt opgemaakt tusschen beide partijen en de uitgevers, waarbij o. m. zou kunnen worden opgenomen, dat de datum van ingang wordt gesteld op 1 Januari 1917, en waarbij stilzwijgend wordt aangenomen dat dit contract telkens voor den tijd van één jaar wordt verlengd, indien het door een der partijen voor 1 October van het voorafgaande jaar niet is opgezegd. Bandoeng, den 29 Juni 1916. De Voorzitter, C. de Gaay Fortman. De Secretaris, E. D. B. Mans. flntiDOord can de Redactie aan het I. (I). T. Batavia, 9 Augustus 1916. De Redactie van het I. M. T. heeft met groote belangstelling kennis genomen van het ontwerp tot samenwerking tusschen het I. M. T. en de N. I. O. V. en het doet haar leed, dat zij na nauw gezette overweging tot het besluit moest komen het niet ongewij zigd te kunnen aanvaarden. Zij wil echter evenals het bestuur der N. 1. O. V. gaarne vermijden, dat tusschen verschillende groepen van officieren wrijving ontstaat en is dus bereid er toe samen te werken, dat concurrentie tusschen het orgaan der N. 1. O. V. en het I. M T. vermeden wordt, waartoe zij uitbreiding geeft aan haar vroeger aanbod om in het 1. M. T. steeds eene zekere ruimte te stellen ter beschikking van het bestuur der N. I. O. V. voor bekend makingen, e. d. van wege dit bestuur. Deze uitbreiding bestaat hierin, dat de N. I. O. V. in elk nummer van het I. M, T de volle beschikking krijgt over twee vel druks (d. i. 32 bladzijden), zonder dat de Redactie van het 1. M. T. eenig medezeggenschap heeft over hetgeen het bestuur der N. I. O. V. daarin doet opnemen. Omge keerd wenscht de Redactie geenerlei inmenging van wie ook, dus ook niet van het bestuur der N. I. O. V.. in de samenstelling van het overige deel van elk nummer van het 1. M. T. 2028

Indisch Militair Tijdschrift | 1916 | | pagina 76