Van Alles Wat. (Oct. 1916. De hierboven bedoelde uitbreiding .brengt geen verhooging in den abonnementsprijs van het 1 M. T., tenzij de p'aatsruimte van twee vel wordt overschreden, in welk geval de uitgevers van het tijdschrift desgewild zich met het bestuur der N. I. O. V. zullen ver staan over de meerdere onkosten. De Redactie van het I. M. T., J. C. Pabst G. A. SCHEFFER. flnlisoordt dod bet Boofdbesfuur der 0. I. 0. 17. Bandoeng, 26 Augustus 1916. Aan de Redactie van het I.M.T. Weltevreden. Mijne Heeren. In antwoord op Uw schrijven van 9 dezer hebben wij de eer U mede te deelen, dat het Hoofdbestuur het daarin vervatte voorstel om tot samenwerking tusschen het I.MT. en het Orgaan onzer Ver- eeniging te geraken tot haar spijt niet kan aanvaarden. Reeds de finantiëele consequenties maken dit onmogelijk, daar deze de draagkracht van onze kas te boven gaan. Doch ook kunnen wij ons niet tevreden stellen met de plaats, die ons in Uw tijdschrift wordt ingeruimd, zoomin als met het totaal verzwijgen van onze Vereeniging op het titelblad. Ons orgaan toch wordt toegezonden aan regeeringspersonen, hoog- waardigheidsbekleeders en de leden van le en 2e Kamer der Sta'en- Generaal, in de hoop hun aandacht te vestigen op onderscheidene daarin geuite wenschen. Het is daarvoor echter noodig, dat uit het titelblad duidelijk de strekking van ons tijdschrift blijke, zoodat een aanduiding van onze Vereeniging onmogelijk kan worden gemist. Hoewel gevoelig voor de uitbreiding, die U aan Uw vroeger aanbod hebt willen geven, is echter de toegestane plaatsruimte verre van voldoende. Ons tijdschrift beoogt o.m. de spreektrompet te zijn van de leden onzer Vereeniging en de ervaring tot nu toe met ons orgaan opgedaan, bewijst voldoende, dat hiervoor de toegestane ruimte niet genoeg is. Hoewel deze ruimte zou kunnen worden uitgebreid, gaat hiermede een vermeerdering van kosten gepaard, hetgeen gezien het hierboven daaromtrent gestelde, een onoverkomelijk beletsel vormt. 2029

Indisch Militair Tijdschrift | 1916 | | pagina 77