Tactische oefening op de kaart, 4e Serie. fOct. 1916. G Tn der Korpsen uitgegeven munitie uit de 2e M. C. te Am- barawa zal hebben aangevuld, moet worden aangetrokken; in ver band met het net van paden is de kg. Kebondalem de aangewezen plaats voor de V. S en Ie M. C. De voertuigen der 2e M C., welke hun munitie hebben uitgegeven, worden door den Cdt. daarvan eigener autoriteit naar het naastbijgelegen depöt langs deetappelijn gedirigeerd om den voorraad aan te vullen. De B. T. en de 2e M C. waren, zoodra het bezit van T. 792.6 voor de eigen troepen verze kerd is, en de troepenbewegingen langs den verharden weg zulks toelaten, langs dien weg aan te trekken tot kg. Djamboe. van waar uit ook langs de bestaande rijpaden de gemeenschap met de ver schillende onderdeden der 2e Br. kan worden onderhouden. Aan de hand van vorenstaande overwegingen vaardigt de Cdt. der 2e Br. de volgende bevelen uit: Aan Cdt Brigade Brig. Cav marcheert zoo snel mogelijk door Cavalerie: terrein N. W. verharden weg naar kg Pingit vertraagt 's vijands terugtocht richting Pingit. Aan Cdt. Inf. IInf. I M. 1 sectie marcheert zoo snel mo gelijk over Boeloesari en Pitara Wetan naar kg. Banaran, vertraagt 's vijands terugtocht richting Pingit. Aan Cdt. Inf. VII: Inf. VII M 1 sectie marcheert zoo snel mogelijk over Kalibening, Boeloesari naar T 743 0. t-Oü M. W. van pl. 32), ver traagt 's vijands terugtocht richting Pingit. 1 Comp 4- G Yi sectie wachten bij drie sprong paden, 400 M Z. van Kalibening bergbatterij in, die onder de bevelen wordt gesteld van den Cdt. van Inf. VII. G. Yi sectie stelt zich bij kg. Kebondalem ter beschikking Cdt. andere batterij. Aan Cdt. Inf. II. Inf. II marcheert zoo snel mogelijk over Asinan en Wawar W. en rukt op tegen kg. Bedana. Aan Cdt. Inf. 3 XXI: Inf. 3. XXI dekking art. op T. 792.6; marcheert dadelijk daarheen af. Aan Cdt. A. I. Bg: 1 batterij naar driesprong paden Z. van Kalibening: stelt zich daar onder bevel van Cdt. Inf. VII; 1 batterij zoo snel mogelijk in stelling op T. 792 6; moet vuur kunnen brengen tegen N. O. rand van kgs. Wawar en Bedana; dekking Inf. 3. XXI marcheert zelfstandig daarheen. Per batterij Y sectie G. ter beschikking. 2035

Indisch Militair Tijdschrift | 1916 | | pagina 83