Bij het passeeren van de ziekenhalten worden de daar aanwe zige zieken aan de auto's toevertrouwd. De ledige auto's worden aangehouden en wanneer dan ten slotte ook de bagagetrein is voor bijgetrokken, is de tijd gekomen om tot opheffing van de zieken- halte over te gaan. Tijdens de groote rust dicteert de brigade-commandant aan de verzamelde commandanten, den chtfarts-brigade en den chef der verbandsectie het hieronder volgend legeringsbevel en laat dit schrif telijk toekomen aan de commandanten, die niet zoo gemakkelijk zijn te bereiken. le Brigade. No- Paal 24, 4 April 1917, 1 u. n.m. LEGERINGSBEVEL VOOR HEDEN. le. De legercavalerie heeft tot dusver een deboucheeren van vijande lijke cavalerie uit Poerwakarta naar het Zuiden belet. 2e Het hoofd van de hoofmacht houdt halt bij de brug over de Tji Somang. 3e. Legeringsplaatsen Inf. 3 en 4, X, 1 sectie mitrailleurs en 1 sectie genietroepen, comdt. kapitein A, te Depok. inf. XIV en 1 sectie ienietroepen op Z. oever Tji Somang in om geving koffiepelmolen. Inf. XVI op W. deel onderneming Tendjolaja. Inf. XX op O. deel onderneming Tendjolaja. 1 Mitrailleurcompagnje (2 sectiën) op N. oever Tji Somang Z. W. van Pr. van Pr. Keding. le Afdeeling veldartillerie te Tjileuntja. Verbandsectie te Kadoedempit 1. Algemeene trein, dekking Inf. 4, XX, te Kadoedampit 2. Kantonnementscommandant Luit.-Kolonel A. 4e. Inf. 1 en 2, X en peloton cavalerie op voorposten in de lijn Pr. Tjigoeling (-0- 517) Tjiongkot. Voorpostencommandant Majoor B. Inf. 3 en 4, X zorgen voor eigen beveiliging. De kantonnementscommandant zorgt voor rechtstreeksche bevei liging vau de legeringsplaats. 616

Indisch Militair Tijdschrift | 1917 | | pagina 52