5e. Bagagetreinen bij de korpsen. Verpleging uit den bagagetrein. Hoofdverstrekkingsplaats te Patrol; voor Inf. 3 en 4, X en 1 sectie mitrailleurs hoofdverstrekkingsplaats te Depok. Fourageeien om 4 u. u.m. 6e. Bevelen voor den geneeskundigen dienst 7e. De telegraafafdeeling verbindt telefonisch voorpostencomdt, Comdt. te Depok en kantonnementscommandant met mijn kwartier. Radiostation oprichten te Patrol en verbinding zoeken met hoofd kwartier. 8e. Brigadestafkwartier te Patrol. Rapport 6 u. n. m. De Brigadecommandant, Gedicteerd aan: Comdt. Inf. XIV, XVI, XX, le Mitr. comp., Ie Afd. veldart., R.H. ,1e Comp. genietroepen, Chefarts en Brig, intendant-, en Chef verbandsectie. Schriftelijk aan: Commandant Inf. X (voorhoedecomdt)., Comdt. bagagetrein., Comdt. alg. trein., Comdt. zelfstandige cav. Draadloos aan hoofdkwartier. In dit bevel wordt ingevolge het advies van den chefarts-brigade ten opzichte van den geneeskundigen dienst het volgende opgenomen. „Ziekenrapport 2 uur na aankomst. Dit in verband met het vroeg betrekken van het bivak. Ziekenrapport sectie genietroepen bij Inf. XIV, mitrailleurcomp. (2 sectiën) bij Inf. XX. Zieken worden om 5.33 n.m. door de ziekenauto's der verband- sectie opgehaald. Verzamelplaatsen voor de zieken: Van Inf. XIV: groote weg Zuid van de brug over deTjisomang; voor Inf. XVI en XX landhuis Tendjolaja. Van afdeeling artillerie driesprong bij Tjileuntja. Van den algemeenen trein Kadoedampit 2. Voor de voorposten in de pasangrahan te Darangdan. 617 I. M. T. 41 1917.

Indisch Militair Tijdschrift | 1917 | | pagina 53