Voor overmacht is de legercavalerie en de zelfstandige cavalerie teruggegaan op Plered en Tjianting onder achterlating'van eenige patrouilles bij Poerwakarta. 2e. De le brigade zal onder bezetting van de spoorwegbrug bij De- I pok een stelling inrichten in de lijn Pr. Keding O— 652) Sa- wit Tjibitoeng (—0—594) rug Zuid van het woord Depok Kolot. 3e. R. vak van -o- 652 o- 594, den grooten weg niet inbegrepen, I I door Inf. XIV en L sectie mitrailleurs. Sectie genietroepen slaat eene brug over de Tji Somang, geschikt voor treinvoertuigen ter hoogte van de van Kof/iepelmolen en ver betert het paardenpad van daar naar den grooten weg. M. vak van —O— 594, den grooten weg inbegrepen, tot de A van I Pr. WANQOEN door Inf. XX, 1 sectie mitrailleurs en 1 sectie veld artillerie. L. vak van de A. van Pr. WANGOEN, den rug Z. van het woord Depok Kolot volgende tot aan Tji Somang, door Inf.'XVI, sectie mit railleurs en 1 sectie veldartillerie. 4e. Het detachement Depok richt stelling in Z. van de spoorbrug, welke moet worden versperd en ter vernieling voorbereid. Vijandelijke nadering tot de brug beletten. 5e. De zelfstandige cavalerie te Tjianting zet morgen verkenning voort. 6e. De voorposten dekken de werkzaamheden aan de stelling. 7e. De vakcommandanten doen loopgraven maken voor staande schut ters en het terrein vóór hun vak opruimen tot op minstens 500 M. De stelling tot hardnekkige verdediging inrichten. Eindigen met de werkzaamheden 6 u.n.m-; den 5en April begin nen 6 u.v.m. 8e. De artilleriecommandant doet stellingen voor 1 batterij verkennen en voorbereiden. a. bij -0—651, Z.W. van Pr. Gede, tot het brengen van vuur op terrein N. en O.-waarts van het R. vak. b. bij Poeteran tot het brengen van vuur in de strook Pr. Tjigoe- ling-Pr. Bajoe. 9e. De telegraafafdeeling verbindt telefonisch vakcommandanten en artilleriecommandant met mijn kwartier. 10e. De bagagetreinen blijven voorloopig bij de korpsen. 11e. Bevelen voor den geneeskundigen dienst: Voorbereiden verbandplaats Kadoedampit (theeloodsen). 619

Indisch Militair Tijdschrift | 1917 | | pagina 55