Door de voorposten bij Tjiongkot en bij Depok zijn vijandelijke cavaleriepatrouilles door vuur afgewezen. 2e. R. vak wordt bezet en hardnekkig verdedigd door Inf. XIV en 1 sectie mitrailleurs. M. vak door Inf. XX, 1 sectie mitrailleurs en 1 sectie veldartillerie. L. vak door Inf. XVI, 1 sectie mitrailleurs en 1 sectie veldartillerie. De sectie genietroepen bij Koffiepelmolen gaat voort met de werk zaamheden. 3. Het detachement Depok bezet en verdedigt hardnekkig ste ling Z. van spoorbrug. 4e. De zelfstandige cavalerie meldt sterkte van de afdeelingen, welke bij Pr. Tjoepoe in de richtingen Darangdan en Depok worden afgezonden. Overigens R. vleugelstelling beveiligen, hetgeen in afwachting van de aankomst der zelfstandig cavalerie geschiedt doo>- de voorposten- cavalerie. 5e. Bij eerste aanraking met vijandelijke infanterie rukken de voorpos ten in; de voorposten opgesteld in de lijn Pr- Tjigoeling - Tjiongkot, gaan terug om den rechtervleugel der stellting. 6e. Algemeene reserve lnf 1 en 2, X te Patrol. 7e. 1 Batterij in bewakingstelling bij Poetran. Vuuropening op mijn bevel. 1 Batterij in afwachtingstelling bij A 657 Z.O. van paal 27, den grooten weg vrijlatende. 8e. De gevechtstreinmunitie van de infantrie en de mitrailleurs opleg gen in de stelling. De le Inf. munitiecolonne naar Patrol, waar de gevechtstreinen worden aangevuld. De algemeene trein blijft te Kadoedampit 2, gereed om in Z. richting af te marcheeren. De bagagetreinen, met uitzondering van die der verbandsectie, welke bij deze formatie blijven (de keukenwagens, na het middag maal te hebben afgegeven), in de oordbivaks gereed voor den afmarsch. Comdt. bagagetrein formeert bagagetreinen op karreweg N. van Pr. Tjadasngampar, front O., den grooten weg vrijlatende De brigadeïntendant zorgt voor verpleging van het detachement Depok door middel van spoorwagens. 9e. Bevelen voor den geneeskundigen dienst: a. De verbandplaats te Kadoedampit 1 wordt onverwijld volledig ingericht. b. Concentratiepost voor de gewonden van het rechtervak op grooten weg Zuid van de brug in den rijweg over de Tji Somang. Concentratiepost voor het M. vak op den grooten weg Oost van paal 16. Concentratiepost voor linkervak het landhuis Tendjolaja. c. Afvoer gewonden van het detachement Depok per spoor; in- laadplaats zoo dicht mogelijk bij de stelling Zuid van Depok. 621

Indisch Militair Tijdschrift | 1917 | | pagina 57