- n - De opleiding aan de Hoogere Krijgsschool, door P 765 Lezingen over Veldversterkingskunst. Vervolg (met Fig. 26 t/m. 37), door J. F. Beekman, Kapitein der Genie. 771 Sterkte van in een enkel transport over te voeren expedi- tionnaire legers778 Reservekader, door G. Th. Slothouber, Eerste-Luitenant der Artillerie789 Lezingen over Veldversterkingskunst (met Fig. 38 t/m. 41), door J. F. Beekman, Kapitein der Genie. (Slot). 829 Gedachten omtrent de toekomstige taak onzer infanterie- depots bij mobilisatie en eene verbeterde recruten- opleiding, ook in verband met den dienstplicht, door B. B. Visscher, Luitenant-Kolonel der Infanterie. 847 Specialisten en arbeidsverdeeling, door H. L. Roelfsema Dirigeerend Officier van Gezondheid der 1ste klasse. 861 Over vliegongelukken in het algemeen en over dynamische stabiliteit van vliegtuigen in verband met de beide laatste ongevallen, door T868 Samenstelling en bewapening der artillerie van ons toekom stige veldleger, door Ch. Kiès, Kapitein der Artillerie. 883 De samenwerking van infanterie en artillerie; door J. B. van der Poll, Kapitein der Artillerie923 Richtoefeningen met den Mitrailleur; door G. de Lang, Eerste- Luitenant der Infanterie953 Iets in verband met het nieuwe schietvoorschriftdoor Asymptoot966 Samenstelling en bewapening der artillerie van ons toe komstig veldleger door Kapitein Kiès; door J. B. van der Poll, Kapitein der Artillerie981 Uit de Practijb. Wenken, vragen en antwoorden op gebied van militair strafrecht, door Mr. j. Meihuizen509 Voorpostencavalerie, door F. Treffers, Eerste-Luitenant Adjudant der Infanterie509 Opmerking, door J. van der Heide, Eerste-Luitenant der Infanterie514 Wenken, vragen en antwoorden op gebied van militair strafrecht; door Mr. J. Meihuizen606 Toelagen; door E. A. Nix, Eerste Luitenant der Infanterie. 607 Minder gebruik van extra-ontbijt, door A. M. W. van Re- nesse, Kapitein der Infanterie732 i'

Indisch Militair Tijdschrift | 1918 | | pagina 4