(ïkdedeeling uqd de Redactie. In de volgende afleveringen zullen o.m. artikelen verschijnen over de volgende onderwerpen De Stille Oceaan als toekomstig oorlogstooneel, samenwerking tusschen artillerie en infanterie, de infanterie-spits, vóórstellingen, het commando, het marcheeren der infanterie, oriënteeren, militaire wedstrijden, krijgstucht, ondergeschiktheid en de militaire groet, sport, de uitbreiding der rechtsmacht van het Hoog Militair Gerechtshof, opstelling en plaats, van waaruit het vuur moet worden afgegeven en het tijdstip voor het afgeven van het vuur, de toekomstige taak onzer infanteriedepot's bij mobilisatie en eene verbeterde recrutenopleiding, ook in verband met den ingevoerden en voor niet-Europeanen nog in te voeren dienst plicht, voeding bij mobilisatie, theoretischt onderricht aan het kader, de militaire sociëteiten enz. In de Juli-aflevering gelieve men voor Voorposten-Cavalerie te lezen Voorhoede-Cavalerie. De omvang van het tijdschrift is te klein om de vele, nog in portefeuille zijnde bijdragen spoedig te plaatsen alleen ver meerdering van het aantal geabonneerden kan tot vergrooting van den omvang leiden, zoodat de Redactie een ieder opwekt om in eigen kring tot inteekening aan te sporen. Verbetering. Op blz. 554 van de Juli-aflevering staat als kosten van den vlaggestok op het erf van den Legercommandant te Bandoeng opgegeven f 106.blijkens het dezer dagen uitgekomen ge drukt stuk No. 65 van den Volksraad, bevattende eene verbetering in de desbetreffende zinsnede van de Nota van Antwoord, moet dit getal vervangen worden door f 1068.— 671

Indisch Militair Tijdschrift | 1918 | | pagina 115