b. Overige officieren. 1. Officieren van het Nederlandsch-Indisch Leger, ingdeeld bij de Koloniale Reserve, genieten de bezoldiging, die voor hun rang- genooten met verlof in Europa zijnde, is vastgesteld, vermeerderd met een toelage van: 500 voor een le luitenant, kapitein, majoor-korpscommandant, luitenant-kolonel-korpscommandant, officier van gezondheid 2e klasse, 1 e 2. Officieren van het Nederlandsch-Indisch Leger a ia suite gevoerd van de Koloniale Reserve genieten een traktement als hun rang- genooten bij het Leger in Nederland, doch niet hooger dan het aan hun rang en aantal dienstjaren verbonden verlofstraktement. 3. Officieren gedetacheerd bij de Normaal schietschool (niet tot het vaste personeel behoorende), bij de Militaire Gijmnastiekschool en bij de Werkplaatsen aan de Hembrug genieten voor den duur hunner detacheering een maandelijksche toelage naar reden van a. officieren met verlof in Europa: 900 per jaar voor een kapitein 600 luitenant; b. officieren niet met verlof in Europa: f 200 per jaar. 17. Bezoldigingsschalen voor militairen beneden den rang van officier. 5 Schaal der soldijen voor militairen der inheemsche troepen beneden den rang van sergeant le klasse. Heeft betrekking op Infanterie (behalve wielrijders en marechaus see), Cavalerie, Artillerie (behalve stukrijders), Genietroepen (behalve radiotelegrafisten en zoeklichtbedienaars), Hoornblazers, Tamboers en Trompetters, Hospitaaldienst, Trein, kleer- en schoenmakers bij de korpsen, korporaals bij de Strafgevangenis en de provoosthuizen, eenige militairen van de Automobielcompagnie en schrijvers en stafschrijvers. 945 700 1300 1» 1500 ff 800 99 a 10C0 it )9 if fi 1 ft 1000 if 99 dirig. 2e

Indisch Militair Tijdschrift | 1919 | | pagina 409