Ouerzicht can eenige buitenlandsche militairs tijdschriften. Infantry Journal, Juli 1919. De Juli-aflevering van het Amerikaansche infanterietijdschrift begint met een artikel van Luit.-Kolonel Fletcher over de noodza kelijkheid van algemeene oefenplicht, waarbij hij wijst op de ge brekkige militaire organisatie, waarmede Engeland in 1914 den oor log begon. „An Educational Military Policy" van Luit.-Kolonel Blox- ham Ward heeft dezelfde strekking. Evenals in vele andere legers staan ook in het Amerikaansche leger de beroepsofficieren, i.c officieren van het z.g. Regular Army, bloot aan aanvallen en verdachtmakingen in de pers Een ongenoemd schrijver maakt hiertegen front en toont uitvoerig aan, welk uiterst belangrijk aandeel de beroepsofficieren in de vorming van Amerika's "National Army" hebben gehad. Bij zijn betoog sluit zich aan een ander artikel, waarin tal van ondergeschikte militairen krachtig opkomen tegen de onaangename bejegening van de beroepsofficieren in de pers. Luitenant Elbridge Colby behandelt de cavalerie in den juist ge- eindigden oorlog, waarin zij - op het westfront - als volgt gebruikt werd: 1.Voor opheldering in de eerste weken van den oorlog en tot dekking van den terugtocht op de Hindenburg-linie. 2. Als snel verplaatsbare reserve, waarop volgde het gevecht te voet. 3. Tot het uitvoeren van tegenaanvallen op plotselinge aanvallende bewegingen door de tegenpartij en verder aanvallend optreden in de gapingen, welke gedurende het voorwaartsgaan in een linie ontstaan. 4. Optreden in samenwerking met infanterie, waarbij de cavalerie vlug het veroverde terrein schoonveegt of een flank verlengt of dekt; ook in samenwerking met tanks, waarbij de cavalerie gebruik maakt van de openingen, welke de tanks in de hindernissen maken, om daardoorheen te snellen en den vijand in den rug aan te vallen. 5. Vervolging van een terugtrekkende tegenstander. Verder de vertaling van een Duitsch document over de opleiding van troepen, opgemaakt in Juni 1918, een courantenartikel over de beteekenis, van Yperen in den oorlog en over de verdediging van het Rijnfront, statistische verliesopgaven en kleinere artikelen over verschillende militaire onderwerpen. Journal of the United States Artillery, Juli 1919. Het belangrijkste artikel in het Julinummer van het Amerikaansch artillerietijdschrift is het verslag van de commissie benoemd tot be- 990

Indisch Militair Tijdschrift | 1919 | | pagina 458