INHOUDSOPGAVE. (Afl. 1—6). Blz. Een afstandsmarsch van infanterie-officierspatrouilles bij de Japansche gardedivisie1 Nieuwe denkbeelden omtrent samenstelling, gebruik, kaliber munitie en vervoer van de Artillerie op grond van de jongste oorlogservaringen, door H. D. de Fremery, Luitenant-Kolonel der Artillerie17 Een en ander over de aanwending van rook als strijdmiddel, door J. A. van Staveren, Eerste-Luitenant-Adjudant der Infanterie41 De eerste vermeestering van het bentengcomplex in de Paja Reubéë (Pidië) op 20 Jan. 1901 (met een schetskaart), door A. K103 Organisatie van troepenmenages, door A. M. W. van Renesse, Kapitein der Infanterie109 Een en ander over de aanwending van giftgas als strijdmiddel, door J. A. van Staveren, Eerste-Luitenant-Adjudant der Infanterie117 „La Subordination", door G. Th. Slothouber, Kapitein-Adjudant der Artillerie130 Indische Militaire Strafwetgeving. Het Wetboek van Militair Strafrecht en het Reglement van krijgstucht, door Mr. P.A.F. Blom, Auditeur-Militair bij den krijgsraad te Magelang. 217 De tweede vermeestering van de vijandelijke stellingen in de Paja Reubèë (met 1 schets), door A. K235 Een en ander over den verbindingsdienst in het algemeen en over dien tusschen Infanterie en Artillerie in het bij zonder, door J. A. van Staveren, Eerste-Luitenant-Adju dant der Infanterie247 De Fransche gemengde 5de Koloniale Brigade in het gevecht bij Neufchateau op den 22sten Aug. 1914 (met 1 schets), door G. Th, Slothouber, Kapitein der Artillerie. 341 Het nieuwe recht van beklag, door P. J. Stigter, Kapitein der Infanterie, Leeraar aan de Kon. Mil. Academie. 357 De Schietoefeningen der Infanterie, door H. C. Creutz Lech- leitner, Kapitein der Infanterie361 De ondersteuning van Infanterie en de bevelvoering in het licht van ons voorloopig gevechtsvoorschrift voor de Bereden Artillerie, door K.F.E. Gerth van Wijk, Kolonel der Infanterie. 457 Een belangrijke beslissing ten aanzien van het beklagrecht door het Hoog Militair Gerechtshof genomen, door Mr.

Indisch Militair Tijdschrift | 1920 | | pagina 3