niededeeling dqd de Redactie, Bij het eindigen van den loopenden jaargang legt ondergeteekende de redactie van het tijdschrift neer, waarbij hij zijn dank betuigt aan de vele medewerkers, die door hun arbeid zijn taak even aan genaam als, naar hij hoopt, nuttig gemaakt hebben. Als zijn opvolger zal optreden de Heer D. A. M. Q. Boeije, Kapitein van den Generalen Staf te Bandoeng, Riouwstraat 23, waarheen de bijdragen voortaan te zenden zijn. Ondergeteekende wenscht den Heer Boeije toe, dat zij, die ook hem hun kritiek niet zullen sparen, tevens door het inzenden van belangwekkende bijdragen zullen toonen, dat zij alleen opbouwende kritiek bedoeld hebben, niet aftuigen zonder meer. De Firma G. Kolff Co., welke nagenoeg sedert de oprichting van het tijdschrift daarvan de uitgeefster geweest is, wenscht de uitgave te staken met het einde van den loopenden jaargang. Zij heeft zich bereid verklaard de stukken, welke reeds in dezen jaargang begonnen waren, doch niet beëindigd konden worden, af te werken in een na het December nummer te verschijnen extra aflevering. Uit den aard der zaak draagt ondergeteekende geen verantwoordelijkheid voor het tijdstip, waarop de afleveringen uit komen. Gelijk den lezers, die lid der I. K. V. zijn, reeds bekend is, zal, te beginnen met het Januarinummer 1921, de uitgave van het tijdschrijft geschieden door genoemde vereeniging, welke mededeeling van het volgende verzocht heeft Voor de abonné's, geen lid der 1. K. V., brengt het verwisselen van uitgever geen verandering. Het honorarium van bijdragen heeft de I. K. V. op f. 2.— per blz. gesteld. J. C. Pabst. 1106

Indisch Militair Tijdschrift | 1920 | | pagina 106