Verplichtingen van de verschillende intendanten in het oude systeem. Chef Int. Veldleger (VI.) onder Comdt. (C) VI. Hdkw. Sectie II. 1. Inlichtingen aan Brig. Intn. tot uitvoering maatregelen voor verpleging bevolen door C. VI. 7 (3) Verpl. voorschr.). 2. Tusschenkomst aan Brig. Int. voor toezending levensmidde len enz. uit door hem bijeengebrachte voorraden of uit de magazijnen 7 (4). Vpl. V). 3. Aanvragen aan Hoofd Int. 7 (5). id). 4. Verantwoordelijk voor het tijdig voorstellen van maatregelen voor goede verpleging 8 id). 5. Treft bij voorbaat maatregelen omtrent verpleging bij over wogen krijgsverrichtingen 9 id). 6. Algemeen toezicht op broodvoorziening 75 id). Brig. int. onder Brig, Comdt. 1. Beschikt over veldslachterij 13 (1).) 2. idem veldbakkerij indien ingedeeld bij Vpl. T. 13 (2)). 3. Ordonnateur vaste en rijdende magazijnen der Brigade 14 (1)). 4. Aanvulling magazijnen door aanvoer van elders 14 (2), 1 (3) d). of aankoop enz. 5. Verstrekking aan bagage- en verplegingstreinen, bij mobili satie 21.) 6. Seint aan adm. bakkerij Tjimahi aantal en stations waar brood te zenden 71.) Etappen Intendant, onder Chef Et. D. 15). 1. Verpleging tot Etappen dienst behoorende troepen (L. E. 56a 15.) 2. Aankoopen verpl. voorraden in Etappengebied (L. E. 56b 3. Standplaats in overleg Chef Et. D. (L. E. 57). Hoofd-Intendant. 1. Bijeenbrengen voorraden in de magazijnen op de verzamel plaatsen van levensmiddelen. 20 Vpl. V) 2. Gereedhouden rijdende veldbakkerijen te Bandoeng 19 id). A. Verpleging. (Nieuwe beginselen). De Etappen Intendant (E. Int.) is belast met de leiding van alle aangelegenheden betreffende den verplegingsdienst van het veldleger, welke aan de etappeninspectie zijn opgedragen. Als technisch chef van den E. Int. treedt op de Hoofd Intendant (H. Int.), als militair chef de E. I. (Etappen Inspecteur). 31

Indisch Militair Tijdschrift | 1921 | | pagina 31