Werkkring. Opnemen van paarden die niet bij korps of in ver- bandstal in behandeling kunnen worden genomen 75(1). Afvoer stelselmatig 87(1). Als regel naar depot 88(1). Kennisgave. Van in werking treden door A. B. aan Br. (korps) Cn. C. VI. D. v. O. XI, 73(1). c. q. ook aan C. E. D. onder mededeeling van door A. B. getroffen regeling voor afvoer 73(2). VERBANDSTAL 32 161 1 Oprichting. Bij langer verblijf dan één nacht of wegens bijzonderen aard der ziekte 32(1). Bevelen door Kant. (biv.) Ct. Personeel. Van de korpsen en treinen uitgetrokken in O. O. n. c. q. aanvullen o|l Kant. (biv.) Ct. uit korpsen 61(2). Chef. O. A. P. A. of in ouderdom c. q. rang op hem volgende P. A. op last A. B. 62(1). Materiëel. Van de korpsen en treinen 63(1). Meer benoodigd Mat. aanvragen d. t. k. kant. (biv.) Ct. of A. B. 62(2). Aanvragen aan aut. die het spoedigst aan aanvraag kan voldoen C. E. L). D. v. O. XI enz. 63(3). Werkkring. Behandeling gericht op terugzending naar de korpsen of afvoeren 64(1). Opheffing, b. Ie. vervoerbare paarden, afgevoerd naar betrokken depót, veidziekenstal of etappen eindpost zie ook 38(1). 2e. Onvervoerbare aan civiel bestuur 65(1). Opdracht aan kant. (biv.) Ct. c. q. A. B. 66(2). Bevelen voor begeleiding door kant. (biv.)Ct. 67(2). Stelselmatige afvoer 87(1). c. q. ETAPPEN VERB AND STAL 104. ETAPPEN ZIEKENSTAL 104. C. Diergeneeskundige dienst. De Etappen Paardenarts (E. P. A.) is belast met de leiding van den militairen diergeneeskundigen dienst ten behoeve van de paarden en andere dieren van het veldleger, gedurende den tijd, waarin deze zich binnen het bereik van de etappeninspectie be vinden. Als technisch chef van den E. P. A. treedt op de Inspecteur M. D. D., als militair chef de E. I. De M. D. D. in het etappengebied omvat 1Afvoer van zieke en gewonde paarden en dieren, terug zending naar de troepen der herstelde paarden en dieren uit het etappengebied 58

Indisch Militair Tijdschrift | 1921 | | pagina 58