vechtstrein komen te mijner beschikking bij regimentsreserve en marcheeren aanvankelijk met de batterij mede. 5°. Van III -8 R. 1 a. een halve compagnie naar hoogte 36.7 vormt met een halve compagnie van g g Lont een verbindingsdetache ment tusschen beide g. g. b. een halve compagnie naar Halfweg (paal zestien) vormt met een halve compagnie van g g Nok een verbindings detachement tusschen beide g. g. 20) 6°. De sectie zw. mitr. van 11 R. I Noord van Q. bosch komt onder bevel van Cdt II. De in de gevechtsstrook aanwezige infanterie-onderdeelen van 11 R I. komen onder bevel der betrokken Bataljons Cdn. in eerste linie. 7o. 1-4 R. V. A. komt in stelling Oost van E. bosch tot het steunen van den aanval der infanterie Bij Staven I en I'-8 R. 1. een art. verb. off. in te deelen. De Cdt. 1-4 R. V. A. stelt ten 2.15 nam. ter bestrijding be- strijdingsvechtwagens, een sectie ter beschikking van elk der twee bataljons in eerste linie en wel resp. driesprong Noord van paal achttien aan weg Halfweg C. dorp. 8o. 2e Comp. Pion. te mijner beschikking bij Halfweg (paal zestien); richt C. P. bij hoogte 35 in en treft voorbereidin gen voor het maken van een drietal overgangen voor veld artillerie over de E beek. 9o. Sein voor begin voorwaartsche beweginggroene sein- patronen. 21) I en II zorgen voor de noodige tusschenposten. De spoorbaan ten 2.30 nam. met voorste aanvalstroepen overschrijden. lOo. Vöör overschrijden van lijn Hoogte 28 - Halfweg de ransels afleggen. De gevechtstreinen (behalve van regim. batterij) overschrijden deze lijn voorloopig niet. 11 o. Regimentsarts bij mij; houdt personeel en materieel in boschje driehonderd Meter Noord van Halfweg gedekt gereed voor onmiddellijk naar voren gaan tot inrichten hulpverband- plaats. 22) 12o. C. P. van Cdt. g. g. Merg Zuid van hoogte 35, alwaar tevens C- P. Cdt. 1-4 R. V. A. De bataljons zorgen voor seinverbinding daarheen. 23) 44 20) De verbindingsdetachementen marcheeren onder eenhoofdig bevel als regel geëchelonneerd ter hoogte van de betrokken tweede linies. 21) Elke comp. heeft 2 lichtpistolen. Doelmatig ware indeeling van enkele lichtpistolen bij de regiments- en bataljonsstaven, of T. A. 22) De regimentsarts doet uit eigen beweging verkennen, welke plaatsen in aanmerking komen voor hulpverbandplaats; eischen: goed drink water, lommerrijk, gedekt tegen luchtverkenning. De keuze geschiedt in verband met de vorming van gewondennesten. Eenig personeel deelt hij later bij de bataljons in voorste linie in voor eerste hulp. 23) De *atj. Cdn. beoordeelen of „ten aanzien van hunne C. P. eenige stabiliteit is ingetreden'' welke, volgens punt 1 Voorschrift Telefoon- stationsinf. 1919 noodig is voor het uitleggen der telefoonkabels.

Indisch Militair Tijdschrift | 1921 | | pagina 44