9. MEDEDEELING VAN HET BESTUUR DER I. K. V. Het bestuur heeft besloten beschikbaar te stellen een lsten prijs van f 250.— en een 2den prijs van f 150.—voor de beantwoording van onderstaande prijsvraag „Welke voorbereiding moet worden getroffen ter voor ziening in de behoeften van volk en strijdkrachten bij een isolatie van Java en hoe moet bij isolatie die voorziening worden geregeld De volgende regels gelden bij de beoordeeling le. Het Bestuur zal eenige terzake bevoegde personen verzoeken zitting te nemen in eene beoordeelingscommissie. 2e. Deze commissie zal de ingekomen studies rangschikken in volgorde van de waarde, welke volgens haar oordeel daaraan moet worden toegekend. Zij zal zich tevens uitspreken over de vraag, of de beste twee studies al dan niet voor dj prijzen in aanmerking komen, alsmede over de wenschelijkheid om naast de voor de prijzen in aanmerking komende' studies nog een of meer andere inzendingen eervol te vermelden 3e. i)e prijzen en ev. eervolle vermeldingen worden toegekend door het Bestuur der I. K V., waarbij echter niet meer zal worden afgeweken van de volgorde, waarin de studies door de beoor deelingscommissie zullen worden geplaatst. De namen der schrijvers blijven onbekend tot de toekenning van de prijzen en de eervolle vermeldingen heeft plaats gehad. 4e. Elke mededinger moet zijn studie in een gezegelde enveloppe zenden aan den Secretaris der 1. K. V op zoodanig tijdstip, dat de studie vóór 1 November 1922 wordt ontvangen. Tegelijkertijd moet aan genoemden Secretaris een tweede verzegelde enveloppe gezonden worden met het „motto", hetwelk ook op de studie voorkomt, er buiten op geschreven en inhoudende den naam van den schrijver. 5e. De studies, waaraan de prijzen worden toegekend, worden gepubliceerd in het I.M. T. De schrijvers ontvangen de be schikbaar gestelde prijzen. 6e. Omtrent het publiceeren der overige studies wordt door het Bestuur der 1 V. beslist. Alsdan wordt honorarium toegekend. 7e. Men wordt verzocht de opstellen die in maximum een uitgebreidheid van 3 vel druks in het I. M. T. mogen hebben in machineschrift te schrijven, z. m. in duplo of triplo. Geschreven studies zullen echter dezelfde beoordeeling genieten. De mededinging is voor ieder, dus ook voor niet-leden I. K, V,opengesteld. 61

Indisch Militair Tijdschrift | 1922 | | pagina 61