ONDERWERP. Tijdschrift nummer en jaar. La tactique d'après-guerre et ses applications au Levantdoor Clément-Grandcourt. R. d'Inf. Juni 1923 e. v. Cavalerie et autres armes mobiles en cooperation. R. M.S. Juni 1923. Lichte Brigade en troepenindeeling door W. Cav. T. Juni 1923. Essai sur la repartition des mitrailleuses dans le combat offensif; door Leroy. R. d'Inf. Juli 1923. Le commandement de l'avant-gardedoor Neefs. Quelques notes a propos des transmissions dans la marche d'approche; door W. E. Coppens, B B.S.M. Augustus 1923. De Infanterie in buitenlandsche verhandelingen en reglementendoor F. Treffers O. N. l.O. V. Juli 1923 e. v. De aanwijzingen betreffende het voorschrift op den velddienst; door H. Mathon. Cav. T. Mei 1923. Over ophelderingdoor O. Berndt. idem. „Disivie cavalerie''; door v. Lawick. (Naar aanleiding van het art. „onze divisiecavalerie en haar gebruik", door H. Mathon). idem. Verbindingsdienst bij verkenningen (cav.) door W. Cav. T. Juli 1923, The choice of a battery position; door A. Embury. F. A. J. Mrt./April 1923. Toegepaste studie over het gebruik van de artillerie in de verdedigingdoor H. A. Seyffardt. M. S. Juni 1923 e. v. Notes concernant la doctrine d'emploi de l'artillerie au combat. B. B. S M. Maart 1923. Tirs de concentration et manoeuvre par le feu; door Dony. B. B. S. M. Juni 1923 e. v. Divisional artillery missions; door W. E. Burr. F. A. J. Mei/Juni 1923. The tactical employment of antiarcraft machine guns door Halstead. C. A. J. Mei 1923. L'appui, par les mitrailleuses, de l'infanterie engagée dans un combat offensif; door v. Emelen. B. B.S.M, Augustus 1923. Note sur l'aviationdoor N- R. M. F. Juni 1923 e. v.

Indisch Militair Tijdschrift | 1923 | | pagina 2