R= ration de réserve F forte N normale de guerre 1 de cors. 1 Sucre Chocolat I c Eau de v. 1 Tabac 1 Avoine (sur l'homme Vivres du R R R R R réserve )sur la voiturea /vivres et a ba- gages R R R R R - - R 1 sur l'homme Vivres du F F 1 lour J sur la cuisine roulante F F F F - Voiture a viande Section de ravitaillem. Section de distribution F F F - F F 1 Section de réserve R N R R 1 Totaux 2 2 1 3 5 4[ 3 2 2 2 1 3 Exploitatie van de hulpbronnen. De methoden gevolgd bij het verzamelen der hulpbronnen zijn: aankoop (onder verschillende vormen: a caisse ouverte, a commission enz.) en requisitie. Laatst genoemde methode vindt slechts toepassing in geval van urgentie of wanneer het bijeenbrengen der levensmiddelen door middel van aankoop geen voldoende resultaten heeft opgeleverd. Wat betreft de exploitatie der hulpbronnen, deze wordt verricht door de troepenkorpsen en de Intendance-formaties, het geheel onder de technische leiding van laatstbedoelden dienst. De leger leiding verdeelt voor dat doel de zones, welke haar zijn toege wezen, in zones van uitvoering, d. w. z. bij het Legerkorps verdee ling daarvan tusschen de Divisiën en de Intendance bij het Leger korps, bij de Divisie verdeeling tusschen de kleinere eenheden en de Intendance bij de Divisie. Als algemeene regel geldt, dat de korpsen de hulpbronnen bijeen brengen van de plaats, waar zij gelegerd zijn, de Intendance wordt belast met de exploitatie van de meer belangrijke hulpbronnen, welke in een landstreek worden aangetroffen. 667 Pain biscuité II Viande fraïche 1 -CL) M—i CS O Léguines secsjl lard

Indisch Militair Tijdschrift | 1923 | | pagina 23