proef de paarden die zij niet zelf berijden, door een ander laten rijden. 3. INSCHRIJVING. Bij den secretaris-penningmeester van het C. C. N. I. te Bandoeng, vóór of op 10 October 1924. 4. ALGEMEENE BEPALINGEN. o. De jury beslist in hoogste instantie. b. De jury kan, in verband met de weersgesteldheid en het terrein, de afstanden en (of) de snelheden, geëischt voor de uithoudingsproef verminderen, hetgeen dan tijdig voor den afrit zal worden bekend gemaakt. c. Voor de conditie-beoordeeling zal de jury zich doen bijstaan door een militair paardenarts. d. Elk paard, dat kreupel of overnomen is, wordt onherroe pelijk van (verdere) mededinging uitgesloten. e. Gewicht vrij. Er wordt in uniform gereden. g. Harnachement naar verkiezing. Alleen bij de dressuurproe- ven zijn stang en trens verplichtend en is het gebruik van hulpteugels niet toegestaan. h. Elke bij het C. C. N. 1. als gewoon lid aangesloten vereeni- ging kan voor hoogstens drie ruiters en drie paarden de reiskosten heen en terug, bij den secretaris-penningmeester van het C. C. N. 1. in rekening brengen. j. Met minder dan 6 deelnemers gaat de wedstrijd niet door. Bij geringe deelname kan het aantal prijzen worden ver minderd, ter beoordeeling van de jury. 5. AF TE LEGGEN PROEVEN EN CONDITIE-BEOORDEE LING. A. Dressuurproeven. Donderdag 23 October; 8 uur v.m. in de manege van het Depót der Cavalerie, overeenkomstig het hierna, onder 8, te vermelden programma. B. Uithoudingsproef. Vrijdag 24 October; uur en plaats van afrit zullen nader worden bekend gemaakt. Gevraagd wordt het afleggen van een parcours van 25 K. M. Hiervan: a. 3 a 4 K. M. cross-country, al of niet in één parcours, afhankelijk van de omstandigheden; minimum snelheid nader vast te stellen. Bij eenige daarvoor in aanmerking komende hindernissen zullen de gemaakte fouten worden opgenomen, teneinde bij de puntentelling in rekening te worden gebracht, naar den maatstaf onder 6 B. b. aangegeven. b. 21 a 22 K. M. langs gebaande wegen; al of niet aaneengesloten, afhankelijk van de omstandigheden; snel heid 250 M. per minuut. 758

Indisch Militair Tijdschrift | 1924 | | pagina 50