Voor elk der beide onderdeelen zal de toegestane tijd nader worden vastgesteld en tijdig worden bekend gemaakt. Het geheele parcours zal duidelijk worden uitgezet; de hindernissen moeten tusschen de vlaggen worden genomen. C. Conditiebeoordeeling. De jury is gerechtigd te bepalen, dat vóór den aanvang van de uithoudingsproef, onmiddellijk na het afleggen van die proef en twee uur later, de temperatuur der paarden wordt opgenomen en voorts, dat ongeveer twee uur na het bereiken van het eindpunt, de paarden onder den man dan wel aan de hand zullen worden voorgebracht. 6. PUNTENTELLING. A. Dressuurproeven: maximum 20 punten. B. Uithoudingsproef: voor elk der onderdeelen, als basis 20 punten. Strafpunten. a. Voorden gemaakten tijd: In elk der beide onder deelen per 3 seconden of gedeelte van 3 seconden langer dan toegestaan, 115 strafpunt. b. In den cross-country: Vallen van paard en (of) ruiter 5, le weigering 5, 2e weigering voor dezelfde hin dernis 10 strafpunten ;3e weigering buiten mededinging. Het nemen van een hindernis buiten de vlaggen wordt be schouwd als een weigering; de hindernis zal alsdan opnieuw -- en binnen de vlaggen moeten worden genomen. Extrapunten. In den cros s-c o u n t r y per 5 seconden of gedeelte van 5 seconden korter dan toegestaan, /2 extrapunt tot een maximum van 10 extrapunten. Deze tellen bij de eindrangschikking zonder vermenigvul diging met den coëfficiënt. C. Conditie-beoordeeling. Na afloop van de uithoudingsproef kent de jury, rekening houdende met het advies van den paar denarts, aan elk der deelnemende paarden een conditiecijfer toe; maximum 20 punten. D. Eindrangschikking. Coëfficiënt. Maximum aantal punten. Dressuur 30 600 Cross-country 50 1000 Langs den weg 10 200 Conditie 10 200 100 2000 De extrapunten, die men kan winnen in den cross-country worden hierbij geteld zonder vermenigvuldiging met den coëfficiëntzoodat het totaal te behalen maximum, 2010 punten is. 759

Indisch Militair Tijdschrift | 1924 | | pagina 51