.1. Extreme care must be taken to ensure the bona fides of the personnel employed in generating or transforming stations and particularly of the men employed at switchboards. II. Long stretches of railway may require protection against sabotage, the military precautions in hostile districts through which run any electri fied lines requiring special care. III. Alternative and emergency sources for the supply of power must be provided. IV. A number of Diesel electric engines or of electric accumulator engines should be available, in the absence of steam locomotives, for haulage of electric trains in an emergency." Schrijver vertelt hoe de Duitsche Generale Staf zich vóór 1914 steeds krachtig heeft verzet tegen electrificatie van alle lijnen die voor de mobilisa tie en de concentratie van het leger noodig waren. Interessant is ook het artikel: „The nation's debt to the fighting forces" waarin het probleem wordt behandeld van het verzekeren van de toekomst der vrijwilligers, die 's Lands krijgsdienst verlaten, zonder dat zeer hooge pensioenen een onduldbare stijging van het militaire budget veroorzaken. Onder „Navy Notes" vonden we gegevens betreffende het vlootbouw- programma in Japan. Revue de Cavalerie. Juillet-Aoüt 1925. Een hoofdartikel verschijntA pro pos du centenaire de 1' École d' application de cavalerie". De school van Saumur zag ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan haar standaard ge tooid met de versierselen van het Legioen van Eer. „A propos des manoeuvers de la 4e D. C. au camp de Wahn" wordt vervolgd. Als hippologische bijdrage vermelden wij„L'équitation Arabe' door Louis Mercier. Een voorbeeld van doortastend optreden van cavalerie is „Le 19e régi ment de chasseurs dans la nuit du 21-22 aoüt 1914" door capitaine Navarre. Dechroniquesportive vermeldt: „Notes sur le championnat du cheval d'arme de 1925." 731

Indisch Militair Tijdschrift | 1925 | | pagina 65