a. 2 exemplaren per organiek ingedeelde keuken- of fil terwagen; b. 1 exemplaar aan de archieven vandivisie-, regiments-, bataljons- en afdeelingscommandanten commandanten barisan en legioen, divisieintendanten, onderintendanten, beheerders magazijnen van oorlog, directeur materieel artillerie, commandanten van treindetachementen en compagnie stellingartillerie. Blz. O. R-: 54. 3e Cies Instr. (Instructie voor het voeren der administratie bij compagnieën en detachementen). 2e Mod. Cies. Instr. (Modellen behoorende bij de instructie voor het voeren der administratie bij compagnieën de de tachementen). 3e Mod. Cies. Instr. (idem). 10e K. Instr. (Instructie voor het voeren der administratie bij korpsen en garnizoenen met daarbij behoorend bijvoegsel). 15e Mod. K. Instr. (Modellen behoorende bij de instructie voor het voeren der administratie bij korpsen en garni zoenen). Ie H, Instr. 60. 3e tarief no. 43. 61. Ie tarief no. 10. 75. Instr. G. I 6e Aanb. Voorw. (Instructie voor het voeren der administratie bij de militaire ziekeninrichtingen). (Bepalingen en verstrekkingen aan militairen in de provoosthuizen enz., zoomede aan hun achter blijvende gezinnen). (Bepalingen omtrent de met provoost of cachot gestrafte militairen beneden den rang van onder luitenant). (Instructie voor de gewestelijk intendanten). (Algemeene voorwaarden van aanbesteding voor diverse leveringen en werken ten behoeve vanhet departement van oorlog in Nederlandsch-Indië. 4e Verz, V. Aanb. Uitgave 1916. (Verzamelde voorschriften betreffende aanbe stedingen, voorzieningen, alsmede uitvoerings bepalingen, die in het bijzonder gelden voor het departement van oorlog in Nederlandsch-Indië). 79. 5e tarief no. 16. (Maschvoedinggeld). Noot Dit wijzigingsblad is bestemd voor de nog in druk zijnde Hospitaal-Instructie; het thans in de archieven berustende staatsblad 1925 no. 59 dient echter overeenkomstig te worden gewijzigd. Wijzigingsbladen. Uitgave 1913 en herdruk 1918.

Indisch Militair Tijdschrift | 1925 | | pagina 60