Aanteekeningen. I. Herinnerd wordt aan de tijdige indiening der opgaven van de voor 1926 benoodigde algemeene- en dagorders. (A.O. 1924 no. 22 D IV 2 en 5). II. In verband met de opname van de magazijnsvoorraad zullen van 1 t/m 15 januari 1926 geen verstrekkingen plaats hebben. III. De in deze mededeeling genoemde wijzigingsbladen zijn rechtstreeks verzonden aan alle gezaghebbenden in de buitengewesten, die dade lijk daarmede bemoeienis hebben. B. Legerorders. Algemeene orders: 1925 no. 18 en 19, No 45. (20-11 -'25) Verschenen reglementen en legerorders. A. Reglementen. Blz.O. R.: Prijs: 3. B. M. N. Uitgave 1925. f 0,32 (Reglement op het voorloopig beheer van militaire nalaten schappen in Nederlandscli-Indië) Door de invoering hiervan vervallen de vorige uitgaaf en herdrukken. Moet aanwezig zijn in de archieven van: het depar tement van oorlog, de divisie-, regiments- en gewestelijk militaire commandanten, van de korps-, compagnies-, (detachements-), batterij- en eskadrons-commandanten. Dit reglement wordt uitsluitend aan archieven ver strekt, zoodat de aan officieren en onderluitenants van en- enkele wapens opgelegde verplichting tot het in bezit hebben van dit reglement en de (gratis) verstrekking daar van aan het Nederlandsch sprekend kader van enkele wapens komen te vervallen. 31. G.V.Mob.A. Uitgave 1925. f .0,40 (Gevechtsvoorschrift voor de mobiele artillerie). Door de invoering hiervan vervalt het voorloopig gevechtsvoor schrift voor de bereden artillerie, uitgave 1914. Moet aanwezig zijn in de archieven van: de mobiele artillerie. Moet in het bezit zijn van: alle officieren der artil lerie en alle onderofficieren tot en met den rang van wachtmeester der mobiele artillerie (behalve het ad ministratief kader). 78. U. V. Men. Mal. Uitgave 1925. f .0,32 (Uittreksel voorschrift menages Maleisch) Treedt in wer king 1 januari 1925. Door de invoering hiervan komt op 1 Januari 1926 te vervallen: V. B. M. Mal. Uitgave 1922. Moet in het bezit zijn van: het niet-Europeesch kader dat is ingedeeld bij compagnieën of detachementen waar bij menage wordt gevoerd, voor zoover bedoelde mili tairen uit hoofde van hun rang belast kunnen worden met een werkkring bij of met toezicht op de menage, verder aan alle ongegradueerde niet-Europeesche koks.

Indisch Militair Tijdschrift | 1925 | | pagina 61