zich tot geregelde sludie zetten en voor wie die motieven niet of niet in die mate gelden. Het valt nu te betreuren, dat gedegen producten van zulken arbeid dit tijdschrift niet in grooter aan tal bereiken dan het geval was in de jaren waarover mijn ervaring loopt. Moge mijn opvolger bij het neerleggen van zijn functie in dit opzicht op verbetering kunnen wijzen M. BOERSTRA. 7. MEDEDEELINGEN VAN HET CENTRAAL DEPOT VAN REGLEMENTEN. No. 44 (12-11-'25) 791 Verschenen reglementen en legerorders. A. Reglementen. Blz. O. R.Prijs 59. Tarief no. 39. Uitgave 1925. f 0.40 (Regelen betreffende de bestemming van de militaire ziekeninrichtingen, de klasseindeeling der personen, die daarin kunnen worden opgenomen en de door of voor hen te betalen verpleeggelden en begrafeniskosten, als mede de hun aankomende hospitaaltoelagen.) Door de invoering hiervan vervalt het tarief no. 39 in sfaatsbladvorm. 68. V. B G. Uitgave 1925. f 0.16 (Voorschriften en bepalingen in verband met de bestrij ding van de geslachtsziekten in het leger) Met errata. a. moet in het bezit zijn van alle officieren en al het kader; b. moet aanwezig zijn in de archieven van: divisie- en gewes elijk militaire commandanten; regi ments-, afdeelings-, korps-, compagnies-, eskadrons-, batterij- en detachementscommandanten van de veld en garnizoensinfanterie, artillerie, cavalerie, genie, marechaussee, wielrijders, subsistentenkaders en ka- derschool; militaire school, gewestelijk eerstaanwe zend officieren van gezondheid, hoofden van hospitalen (ziekenzalen) en plaatselijk eerstaanwezend officieren van gezondheid; gouvernementsartsen belast met de waarneming van den dienst der plaatselijk eerstaan wezend officieren van gezondheid. Een Maleisch uittreksel is in druk. 76 H K F, Uitgave 1925. (Handleiding voor het gebruik van den keukenwagen en van den filterwagen). Door de invoering hiervan vervallen de vorige uitgaven en herdrukken van H.F. en H. K. Wordt uitsluitend aan archieven verstrekt. f 0.28

Indisch Militair Tijdschrift | 1925 | | pagina 59