326 7. MEDEDEELINQ VAN HET CENTRAAL DEPOT VAN REGLEMENTEN. No. 48 (13-4-26). Verschenen reglementen en legerorders. A. Reglementen. Biz. O. R.Prijs 25 Beknopt overzicht der proeven en oefeningen, welke bij het wapen der artillerie van het Nederlandsch-Oost-Indisch leger hebben plaats gehad gedurende het jaar 1925. (B. O. P. en O. 1925). f 1-20 Moet aanwezig zijn in de archieven vandivisies, regimenten artillerie, afdeelingen mobiele artillerie, depot mobiele artillerie, compagnie stelling-artillerie, treincompagnieën, A. C. W., P. W., P. F., 1. D. W., Dir. Mat. Art., Commissie van proefneming en Dir. Mil. school. 50 Tarief No. 45. Uitgave 1926. f 0.28 (Kantoor en magazijnsonkosten en administratiekosten voor geniewerken). De vorige uitgave vervalt. Moet aanwezig zijn in de archieven van div. en gew. mil. cdten., pi. (milcdten, korpscdten alle hoofden van inrichtingen, staven, diensten enz; alle cies, det., batt. en esc. cdten; alle kwartiermeesters van korpsen en garnizoenen alle administrateurs van militaire hospitalen den administratieven cursus te Tjimahi Moet in het bezit zijn van alle officieren en onderofficieren der militaire administratie in bruikleen aan leerlingen van den administratieven cursus te Tjimahi. 3 le 15 3e 23 2e 26 le 39 le 54 4e 54 2e 59 3e 60 5e 68 le 75 7e 75 5e 75 15e 75 8e Wijzigingsbladen. wbl. B. M. N. (Reglement op het voorloopig beheer van militaire nalatenschappen in Ned. Indië.) V. Mitr. M. 12 Mal(Voorloopig voorschrift betreffende de inrichting en onderhoud van den mitrailleur M. 12 Maleisch.) V. V. D. A. (Voorloopig voorschrift voor den verkennings-en den verbindingsdienst bij de artillerie.) 1. I. Hfdst. V. A. (Instructie-Inventaris Hoofdstuk V. A.) H. St. A. (Handboek voor de Stellingartillerie) Cies-Instr. (Instructie voor het voeren der administratie bij compagnieën en detachementen.) H. Instr. (Instructie voor het voeren der administratie bij de militaire ziekeninrichtingen). Tarief No. 39. (Regelen betreffende de bestemming van mi litaire ziekeninrichtingen, enz.) Tarief No. 46c. (Diverse betalingen.) V. B. G. (Voorschriften en bepalingen in verband met de bestrijding van de geslachtsziekten in het leger.) Aanb. Voorw. (Algemeene voorwaarden en voorwaarden van aanbestedingen, enz.). Verz. V. Aanb. (Verzamelde voorschriften betreffende aanbe stedingen, enz. R. M. B. (Regelen voor het beheer van het materieel, enz.) Mod. R. M. B. (Modellen behoorende bij de regelen voor het beheer van het materieel, enz.)

Indisch Militair Tijdschrift | 1926 | | pagina 62