Het voorloopig programma werd op voorstel der Commissie op enkele punten gewijzigd en aangevuld, terwijl de definitieve data, waarop het concours zou plaats hebben, werden bekend gesteld. Eveneens werd bepaald, dat de afstandsrit en de terreinrit niet zouden worden geëischt voor de voorproef, zulks teneinde te voor komen, dat een hooge graad van training reeds in Mei bereikt zoude moeten zijn. Door de Commissie werden voorbereidingen getroffen voor het uitzoeken van afstands- en terreinrit, zoodanig, dat men niet af hankelijk van eventueele verlenging van het natte seizoen zoude zij;:. Eveneens werd een diploma ontworpen, dat op verdienstelijke wijze door den Topografischen Dienst werd gedrukt. P r ij z e n. .Als prijzen waren medailles uitgeloofd, waartoe door het Leger bestuur een bedrag van 100.werd beschikbaar gesteld. Wederom gaf H. M. de Koningin blijk van Hare Hooge belang stelling door een groote zilveren medaille beschikbaar te stellen voor den winnaar van het kampioenschap. De Generaal-Kroésen Beker werd door het C. C. N. I. ter beschikking van het Legerbestuur gesteld en in den geest van den Schenker uitgeloofd als wisselbeker voor het garnizoen, waartoe hei drietal geplaatste deelnemers behoort, dat bij den wedstrijd gezamenlijk het hoogst aantal punten behaalt. Van de door het Legerbestuur beschikbaar gestelde gelden werden aangekocht: 1 gouden medaille voor het kampioenschap, 4 zilveren en een aantal bronzen medailles, de laatste als herin neringsmedailles voor degenen, die aan alle eischen der proef zouden voldoen. Verder werden voor de onderdeelen aangeboden: Dressuurproeven: 1 gouden medaille door Luitenant-kolonel Wieme r, Inspec teur der Cavalerie. 1 zilveren medaille door het C. C. N. I. Uithoudingsproef. 1 gouden medaille door Generaal-Majoor Blits, Inspecteur der Artillerie. 1 zilveren door het C. C. N. I. jachtspringen. I zilveren medaille door den luitenant-kolonel der Artillerie G. j. Pitlo. 3 zilveren medaille door den Majoor der Cavalerie P. C. Colthoff. Condi tiebeoordeeling. zilveren medaille door den Inspecteur van den Militair Dier geneeskundigen Dienst, luitenant-kolonel J. van Duim, terwijl aan allen, die aan de proeven voldeden een diploma werd uitgereikt. 833

Indisch Militair Tijdschrift | 1926 | | pagina 37